Najciekawsza oferta konta dla firm

Każda firma chciałaby mieć jak najlepsze konto firmowe. Wydaje się, że na polskimrynku możliwy jest taki wybór, że bardzo trudno jest znaleźć jedną najlepszą ofertę. Udało się jednak znaleźć coś odpowiedniego, co może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów banku. najlepsze konto dla firm

Jednym z najbardziej rozwjających się banków na polskim rynku sektora finansowego jest mBank. Oferuje on nie tylko konta dla indywidualnych klientów, ale i również coś dla firm.

Konto firmowe poza podstawowywmi opcjami bezpłatnego korzystania z rachunku daje między innymi darmowe przelewy do ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Może to być szczególnie cenne dla właścicieli firm, które współpracują z instytucjami rządowymi czy administracją. Mimo to nawet zwykła firma może skorzystać z tej możliwości podczas uiszczania wszelkich obowiązkowych płartności lub podczas rozliczania.

Najważniejsze zalety

Konto firmowe w mBanku ma wiele zalet. Szczególnie istotne wydają się te, które dotyczą zarządzania samym rachunkiem oraz płatnościami. Wśród nich wymienić można:

• całodobowy dostęp do konta i płatności

• wysoki limit kredytowy

• ekspresowe przelewy

• współdzielenie zarządzania kontem

Wyjątkowe funkcjonalności kont firmowych

Niezwykle przydatne są ekspresowe przelewy. Firma, która posiada konto firmowe w mBanku może korzystać z płatności omijając tak zwane sesje płatnicze. Właśnie dlatego możliwe jest przelewanie środków na konta w tym samym banku lub w innych bankach również w godzinach wieczornych czy nocnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu regulacja wszelkich należności może odbywać się niemal ze skutkiem natychmiastowym. Dla każdej firmy to niezwykłe udogodnienie.

Elektroniczny wymiar bankowości mBank zasłynął na polskim rynku z tego, że zaoferował klientom w pełni elektroniczną obsługę rachunku. Podobne usługi oferuje ten bank udostępniając konto firmowe. Dzięki zaawansowanym możliwościom w zarządzaniu internetowym klient może zdalnie zlecać transakcje i sprawdzać aktualny stan konta. Dostępny jest też podgląd historii wszystkich przelewów. Właśnie dlatego to konto firmowe daje kontrolę nad wszelkimi zmianami, które dotyczą firmowych finansów.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!