Auto Sezam – kredyt samochodowy BPH dla małych i średnich przedsiębiorców

Od 17 października 2011 roku mali i średni przedsiębiorcy mogą skorzystać z kredytu Auto Sezam w banku BPH. Decyzja kredytowa w ciągu 1 dnia oraz niskie oprocentowanie (już od 7,69% w skali roku) pozwala na szybkie i tanie sfinansowanie zakupu różnych pojazdów.auto kredyt w banku bph

Kredyt samochodowy BPH umożliwia finansowanie zakupu:

• pojazdów wielośladowych – samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów itp.,

• przyczep i naczep posiadających dowód rejestracyjny,

• pojazdów jednośladowych (takich jak: skutery, motorowery, motocykle,

• innych pojazdów posiadających dowód rejestracyjny (np. łodzie motorowe, skutery wodne).

Kredyt Auto Sezam można przeznaczyć na zakup pojazdów nowych oraz używanych, których wiek w dniu zakończenia okresu kredytowania nie przekracza 12 lat. Środki finansowe uzyskane w ramach kredytu Auto Sezam można również przeznaczyć na spłatę kredytu samochodowego w innym banku lub spłatę zaciągniętego leasingu. Maksymalna wartość kredytu samochodowego BPH to 800 000 zł.

Okres kredytowania

Bank BPH dopasowuje okres spłaty kredytu Auto Sezam do potrzeb i oczekiwań swoich klientów – minimalny okres kredytowania to 1 rok, natomiast maksymalny to 8 lat.

Oprocentowanie

Oprocentowanie kredytu samochodowego BHP kształtuje się między 8,75-13%. Firmy dysponujące minimum 30-procentowym wkładem własnym mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania (od 7,69% w skali roku). Przedsiębiorcy powinni się spieszyć – oferta promocyjna jest ważna tylko do 29 czerwca 2012 roku.

Warunki otrzymania kredytu

Z kredytu samochodowego BPH mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą co najmniej przez okres 6 miesięcy. Również przedsiębiorcy prowadzący działalność krócej mogą ubiegać się o kredyt Auto Sezam – warunkiem otrzymania kredytu jest poręcznie kredytu przez inną firmę (funkcjonującą na rynku co najmniej przez okres 6 miesięcy). W przypadku, gdy kredytobiorca zapewnia 50% wkładu własnego nie występuje wymóg prowadzenia działalności gospodarczej przez okres minimum 6 miesięcy oraz poręczenia innej firmy. Warunkiem jest odpowiedni wiek pojazdu – w dniu zakupu pojazd nie powinien być starszy niż 5 lat.

Procedura kredytowa została skrócona do niezbędnego minimum. Według zapewnień banku, wniosek o kredyt Auto Sezam jest rozpatrywany w 1 dzień. Sam wniosek kredytowy można wysłać przez Internet lub złożyć w Oddziale lub Regionalnym Centrum Doradczo-Kredytowym banku BPH.

Zobacz też: