Leasing na start w BZ WBK

Przedsiębiorstwa rozpoczynające działalność mają możliwość skorzystania z AUTOLEASINGU, czyli finansowania pojazdu bez konieczności przedstawiania dochodów i obrotów firmy.leasing dla starupów

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi na zlecenie BZ WBK aż 63 % mikro i małych przedsiębiorców, a także w znacznej większości star-upów wskazało leasing jako najchętniej wybieraną formę finansowania.

Samochód jest jednym z najważniejszych narzędzi pracy w firmie, jednak jego nabycie, zwłaszcza dla nowych przedsiębiorstw, wiąże się z poniesieniem wysokich wydatków. Korzystnym rozwiązaniem w takim wypadku może okazać się coraz bardziej popularny leasing.

AUTOLEASING w BZ WBK pozwala na nabycie nowego osobowego lub ciężarowego samochodu do 3,5 t o wartości nieprzekraczającej 120 tys. zł netto. Klient korzystający z leasingu samochodowego musi wpłacić opłatę wstępną w wysokości 20%, natomiast raty mogą być rozłożone na 60 miesięcy. Dzięki uproszczonym formalnościom czas wymagany na zawarcie umowy leasingu ograniczony jest do minimum. Nie muszą przedstawiać dokumentów finansowych firmy oraz zaświadczeń z ZUS i US, wystarczy dołączyć odpowiednie oświadczenie.

Aby uzyskać AUTOLEASING firma musi prowadzić działalność przez co najmniej 3 miesiące, to znaczący warunek, ponieważ większość firm chcących skorzystać z leasingu stanowią mikro i małe firmy.

BZ WBK Leasing daje możliwość wyboru waluty, wielkości pierwszej wpłaty, czasu trwania leasingu czy rodzaju leasingu. Przedsiębiorca przez cały czas korzystania z leasingu może skorzystać ze wsparcia Doradcy.

Zalety AUTOLEASINGU

Leasing jest tak często wybieraną formą finansowania z powodu korzyści podatkowych oraz braku konieczności wykładania całej wartości samochodu, by mieć możliwość jego użytkowania.

Leasing operacyjny pozwala na zaliczenie całych rat w koszty uzyskania przychodów przedsiębiorstwa. Dodatkowo przedsiębiorca nie musi zajmować się rejestracją czy ubezpieczeniem samochodu, wszystkie te formalności należą do leasingodawcy.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!