Bankowość mobilna w Citi Handlowym

Bankowość mobilna Citi Mobile pozwala na zarządzanie kontem i kartą kredytową z każdego miejsca i o każdej porze, dodatkowo klienci mogą za pomocą swoich telefonów opłacić swoje rachunki.

Wersja Citi Mobile została przygotowana dla telefonów z systemem operacyjnym Android oraz telefonów iPhone. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, które pozwala na realizację przelewów dzięki stuknięciu telefonów, a także opłacanie rachunków za pomocą kodów 2D.

Z CitiMobile można skorzystać ze wszystkich telefonów komórkowych bez konieczności ściągania dodatkowej aplikacji. Należy wpisać tylko w przeglądarkę telefonu www.mobile.citibank.pl oraz zalogować się do serwisu.

FotoKasa – opłać rachunek robiąc mu zdjęcie!

FotoKasa daje możliwość opłacania rachunków za pomocą kodów 2D. Pozwala to na opłacanie rachunków bez żadnych pomyłek oraz wprowadzania szczegółowych danych. Płacenie rachunków w ten sposób jest nie tylko wygodne, ale i szybkie, telefon komórkowy masz zwykle pod ręką. Sam decydujesz, kiedy chcesz zrobić przelew.

Kody 2D pozwalają na opłacanie rachunków z konta jak i rachunku karty kredytowej.

Przelewy B2T

Przelewy B2T to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na wykonywanie przelewów między kontami Citi Handlowego dla użytkowników aplikacji Citi Mobile poprzez stuknięcie telefonów. To idealne rozwiązanie w przypadku, jeśli chcemy szybko wysłać przelew znajomemu w restauracji czy kinie.

Bezpieczeństwo Citi Mobile

Citi Handlowy stosuje szereg zabezpieczeń chroniących dane użytkownika, można do nich zaliczyć m.in.:

  • Szyfrowane połączenie ze stroną (128 – bit Secure Sockers Layer),
  • Dostęp do danych użytkownika zabezpieczony loginem i hasłem,
  • Przy braku aktywności sekcja wygasa po 6 minutach,
  • Przy logowaniu do CitiMobile wyświetla się Twoje imię i nazwisko, a więc masz pewność, że zalogowałeś się na swoje konto.

Be Sociable, Share!