Porównanie kredytów gotówkowych trzech najkorzystniejszych ofert

Pokuśmy się o porównanie kredytów gotówkowych trzech najkorzystniejszych na rynku ofert: Getin Bank, BNP Paribas, Eurobank.ranking kredytow gotowkowych

W przypadku kredytu w wysokości 15 tys. zł dla stałego klienta BNP Paribas oferuje kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 11,90%, 0% prowizji i RRSO 12,56%, Eurobank odpowiednio 10,50%, 3% prowizji i RRSO 13,34%.

Kredyt gotówkowy w Getin Banku

Klienci nie korzystający do tej pory z usług tych banków powinni wybrać Getin Bank, kredyt dla nowych klientów ma oprocentowanie 13,70%, 0% prowizji i RRSO 14,59%. W przypadku Eurobanku te liczby wyniosą odpowiednio 13,50% oprocentowania, 3% prowizji i 16,79% RRSO, zaś w BNP Paribas 13,90%, 3% prowizji i 17,20% RRSO.

Getin Bank posiada w swojej ofercie kredyt gotówkowy MAX w wysokości od 500 do 150 tysięcy złotych, czas spłaty do 96 miesięcy. Aby uzyskać kredyt będziemy musieli przedstawić dokument tożsamości oraz dokument potwierdzając dochód (może to być PIT, umowa o pracę, odcinek renty lub emerytury). Getin Bank prowadzi również „Wyprzedaż kredytów gotówkowych” o warunkach zbliżonych do kredytu MAX, przy czym w zamian za atrakcyjne oprocentowanie otrzymujemy krótszy okres spłaty (od 3 do 48 miesięcy). Getin Bank oferuje także prostą pożyczkę gotówkową na kwoty od 400 do 20 tys. zł na 60 miesięcy z minimum formalności (od 550zł dochodu).

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

W przypadku BNP Paribas maksymalna wysokość kredytu wynosi 100 tys. zł. Czas spłaty podobnie jak w przypadku Getin Banku wynosi 7 lat. Najniższe oprocentowanie wyniesie 9 % już od kwoty 20 tys. złotych. Wymagane dokumenty są podobne wymaganych przez Getin Bank i Eurobank. Kredyt BNP Paribas możemy spłacić w dowolnym momencie, dzięki czemu anulują się nam odsetki.

Kredyt gotówkowy w Eurobanku

Drugi pod względem opłacalności zarówno dla stałego jak i nowego klienta Eurobank pozwala na „kredyt dla każdego” w wysokości do 120 tys. zł rozłożony na do 84 rat. Daje on możliwość zawieszenia jednej spłaty w roku. Eurobank chwali się wysokim odsetkiem udzielania kredytów. Bank oferuje klientom wiele rodzajów kredytów gotówkowych, m.in. : połączenie kredytu gotówkowego z kontem „za 0 zł”, kredyt z roczną premią za terminowe spłaty, kredyt konsolidacyjny czy pożyczkę zabezpieczoną pojazdem (samochód jako zastaw).

Ze względu na konkretną sytuację klientów porównanie kredytów gotówkowych nie może być sprowadzone do prostego zestawienia podstawowych wskaźników, dlatego trudno uznać któryś z kredytów za definitywnie najlepszy. Szczegółowe warunki umowy są ustanawiane z klientem indywidualnie, dlatego nawet w bankach spoza wymienionej trójki możemy trafić na lepsze warunki, w zależności od naszej zdolności kredytowej. Na pewno przed zawarciem umowy warto osobiście odwiedzić kilka banków, na chwilę obecną najlepiej zacząć właśnie od wyżej wymienionych.

Banki – kredyt gotówkowy: