Konto firmowe Citi Handlowy

Konta firmowego Citi Bank, kontem firmowym Citi Bank

Poszukiwanie konta bankowego dla firmy to trudny proces. Szczególnie ze względu na bogactwo naszego rynku w tym względzie. Które konto oferuje coś ciekawego dla właścicieli firm?

Bank Citi Handlowy to jeden z dominujących na polskim rynku banków, który posiada również specjalną ofertę kont firmowych.  W podstawowych opcjach dostępne jest bezpłatne prowadzenie konta przy warunku miesięcznego wpływu finansowego powyżej określonego progu. Oczywiście dla firmy nie jest to specjalnym problemem, gdyż rachunek z zasady powinien służyć do przyjmowania środków. Właśnie dlatego możemy być pewni, że nasze konto będziemy mogli prowadzić w tym banku za darmo.

W ramach oferty dla przedsiębiorstw Citi Handlowy oferuje kilka pakietów konta firmowego Citi Bank wewnątrz których można skorzystać z odpowiednio dostosowanych do naszych potrzeb usług.

Rachunki walutowe

Otwarty rynek pracy to również otwarty rynek finansowy. Coraz więcej w Polsce włączanie w finanse obcych walut. Dzięki szerokiej ofercie banku możemy również otworzyć rachunki pomocnicze czy walutowe. Ich prowadzenie jest całkowicie bezpłatnego może być szczególnie istotne dla osób zarządzających finansami walutowymi. Firma, która inwestuje w kapitał zagraniczny lub ma do czynienia z importem lub eksportem z pewnością wykorzysta taką możliwość i doceni wszelkie jej udogodnienia w koncie firmowym Citi Bank.

Jednoosobowe firmy

W ostatnim czasie coraz częściej spotkać można jednoosobowe firmy. Wiele osób zakłada teraz działalność gospodarczą biorąc pod uwagę nie tylko możliwości współczesnego polskiego rynku pracy ale i możliwości rozwoju. Firmy zarządzane przez jedną osobę szefa-pracownika mają bardzo specyficzne potrzeby jeśli chodzi o konto firmowe. Właśnie dlatego konto firmowe Citi Bank oferuje pewnego rodzaju powiązanie konta firmowego z kontem osobistym. Stworzenie finansowej relacji może pomóc w dokonywaniu transakcji, wzajemnym przelewaniu pieniędzy czy sprawdzaniu historii wpływów. Przy wyborze odpowiedniego pakietu usługowego taka mała firma może w bardzo korzystny sposób zarządzać swoimi finansami i mieć poczucie bezpieczeństwa i wygody.