Porównanie ofert kredytów samochodowych

Nadszedł czas, aby wymienić samochód na nowy? A może chcesz sprawdzić sobie swój pierwszy, własny samochód? Jest tylko jeden problem – brak funduszy. Nic prostszego! Wystarczy udać się do wybranego banku i wziąć kredyt samochodowy. Nie wiesz, który bank wybrać? Dalej zamieściliśmy oferty trzech wybranych kredytów samochodowych w różnych bankach. Porównaj oferty i wybierz tą, która najbardziej Cię zainteresuje!

Porównanie kredytów samochodowych online daje możliwość szybkiej oceny ofert poprzez wybrane kryteria. Dzięki temu przed dopełnieniem formalności będziesz mógł zorientować się jakie oferty przedstawiają banki, siedząc przy tym wygodnie w fotelu iporównanie kredtów samochodowych popijając gorącą kawę.

Aby ułatwić ci wybranie tego właściwego kredytu, porównamy oferty kredytów samochodowych w czterech bankach: Credit Agricole, BNP Paribas i Alior Bank.

Kredyt samochodowy w Credit Agricole

Credit Agricole w ofercie „Szybki kredyt samochodowy” udziela kredytu w formie przelewu na konto kredytobiorcy lub poprzez odebranie gotówki w placówce banku. Bank udostępnia kredyt w wysokości od 500zł do 120 000zł oraz umożliwia rozłożenie rat na 72 miesiące, czyli do 6 lat. Termin spłaty rat możesz ustalić według własnych potrzeb (np. do 10 dnia każdego miesiąca, gdyż do tego dnia dostajesz wypłatę). Jest to zdecydowane udogodnienia, gdyż w każdej firmie termin wpływu wypłaty może się różnić. Możliwe jest wzięcie kredytu, z którego 70% przeznaczysz na samochód, a pozostałe 30% na dowolny cel. Oprocentowanie kredytu waha się w granicach 6,99-19%. Ostateczna kwota kredytu, okres spłat i wysokość raty są zależne od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Istnieje możliwość obniżenia oprocentowania o 3%, jeśli klient przyniesie dokument poświadczający zakup auta, np. fakturę lub umowę kupna-sprzedaży w przeciągu 6 miesięcy od daty wzięcia kredytu.

Kredyt samochodowy w BNP Paribas

BNP Paribas udziela kredytu samochodowego dopiero od 2000 zł netto oraz umożliwia spłatę  w przeciągu 8 lat, czyli o 2 lata dłużej, niż Credit Agricole. Oznacza to, że mamy możliwość spłaty niższych rat, przez dłuższy okres czasu, niż w Credit Agricole. Kredyt jest także dostępny w komisach oraz u dealerów samochodowych. Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 7,9% w przypadku samochodów nowych i używanych do 3 lat, 8,9% na samochody używane od 4 do 5 lat, 9,9% na samochody używane od 6 do 8 lat i 10,9% w przypadku samochodów używanych od 9 do 10 lat. Oprocentowanie jest lepsze, niż w ofercie Credit Agricole, gdyż w tym drugim banku może nawet wzrosnąć aż do 19%! Bank nie wymaga żadnej wpłaty własnej i oferuje kredyt do 125% wartości samochodu. Oznacza to, że część kredytu możesz przeznaczyć na co tylko chcesz.

Alior Bank oferuje oprocentowanie od 5,9%, czyli mniej, niż Credit Agricole i BNP Paribas. Bank umożliwia zaciągnięcie kredytu do 150 000zł bez obowiązku wpłaty własnej na auta nowe oraz używane. W porównaniu z poprzednimi ofertami, bank nie daje więcej, niż 100% wartości samochodu, czyli całość kredytu przeznaczona jest na zakup samochodu. Maksymalny okres spłaty kredytu wynosi 5 lat, ale co ważne – istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu w każdym dowolnym momencie.

Wypełnij wniosek i porównaj sam!

Jeśli chcesz znać dokładne koszta kredytu, wypełnij internetowy wniosek na stronie wybranego banku. Doradcy przedstawią Ci kosztorysy kredytu oraz całkowity jego koszt przy interesującym Cię okresie spłat. Dzięki temu będziesz mógł sam wybrać, która z ofert jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Dowiedz się więcej o kredycie samochodowym:

Bank – kredyt samochodowy: