Kredyt gotówkowy w mBanku

Ostatnio w związku z kryzysem mBank mocno ograniczył swoją akcję kredytową. Kredyt gotówkowy można jednak dostać już z 15 minut bez zbędnych formalności.

Wysokość kredytu gotówkowego mBanku wynosi od 500 zł do 100 000 zł, okres spłaty od 3 miesięcy do 7 lat. Jak podaje mBank przy wysokości kredytu 7900 zł spłacanego przez rok, RRSO wyniesie 21,39 %, a oprocentowanie minimalne wyniesie 12,79%. Dzień spłaty można dopasować do potrzeb klienta. Prowizja w zależności od kwoty kredytu wynosi od 1 do 5 %. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą.

mBank mocno stawia na Internet, toteż spłata kredytu odbywa się poprzez wpłacanie na eKONTO – rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy proponowany przez mBank. Spłat możemy dokonywać w dowolnym dniu miesiąca, a całkowitą i częściową spłatę możemy dokonać w dowolnym momencie, co pozwoli na redukcję kosztów.

Przy zdecydowaniu się na kredyt gotówkowy mBanku należy wziąć pod uwagę zmienne oprocentowanie, które może podnieść koszty kredytu. Formalności związanych z przydzieleniem kredytu nie jest wiele (mBank chwali się, że kredyt może zostać przyznany w kwadrans). Oczywiście będziemy musieli udokumentować swoje dochody.

Osoby korzystające z „Oferty dla Ciebie” mogą uzyskać kredyt gotówkowy mBanku z pominięciem wielu formalności, bez wychodzenia z domu, a także podwyższyć kwotę kredytu. Udogodnienie to jest udostępniane klientom z odpowiednią historią w mBanku i znacznie ułatwia wzięcie kredytu

Ubezpieczenie kredytu w mBanku nie wymaga przeprowadzenia badań medycznych ani zaświadczeń o stanie zdrowia. Dla kredytu powyżej 10 tys. zł mbank wymaga już od nas zgody współmałżonka. Co ciekawe z kredytu gotówkowego mBanku możemy korzystać używając mTRANSFERU – narzędzia mBanku służącego do realizacji przelewów za zakupy w Internecie (na kwotę przynajmniej 600 zł). Dodatkowo mBank oferuje nam kredyt odnawialny, który pozwala na swobodniejsze spłacanie pożyczki. Jeśli nie zostaje spłacony umowa przedłuża się o kolejny rok.

Czytaj też: