Konto firmowe z wysokim oprocentowaniem

wysokie oprocentowanie kont dla firmKażda firma chciałaby zyskać jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Nie jest to takie proste, ale istnieją sposoby na to, by w bierny sposób uzyskać zyski.

Rachunki dla firm

Każda firma powinna mieć swój rachunek bankowy, na który będą wpływać wszelkie należności od kontrahentów czy od klientów. Wokół tego rachunku rozgrywają się najważniejsze transakcje dotyczące firmy. Oferta na rynku bankowym jest naprawdę ogromna, dlatego warto poszukać takiej, która będzie oferowała konto firmowe z wysokim oprocentowaniem. Korzyści związane z jak najwyższym oprocentowaniem mogą być ogromne, wystarczy tylko odpowiednio skoncentrować się na potrzebach firmy i wybrać najdogodniejszą propozycję.

Wysokie oprocentowanie konta firmowego

Konto firmowe z wysokim oprocentowaniem to propozycja dla firm, którym zależy na jak najwyższym zysku i oszczędnościach. Oczywiście w grę wchodzą tu firmy, które w bardzo wysokim stopniu korzystają z rachunków bankowych i wszelkich płatności czy usług oferowanych przez bank. Oferta konta firmowego z wysokim oprocentowaniem zawiera bowiem możliwości, które dotyczą sytuacji związanych z płatnościami kartą, przelewami oraz wysokością wpływów miesięcznych.

Oszczędzanie na koncie firmowym

W pewnym stopniu można powiedzieć, że konto firmowe wysoko oprocentowane jest połączeniem rachunku bankowego i lokaty. Im wyższy wpływ tym wyższe oprocentowanie. W  pierwszym roku od otwarcia rachunku może ono wynieść nawet 12% (Idea Bank), a wpływ wyższy o 10 tysięcy złotych podnosi tę wysokość o jedną czwartą procenta. Dla średniej czy dużej firmy daje to ogromne możliwości.

Zwrot środków ma konto firmowe

Idea Bank do tego stopnia rozwinął ofertę konta firmowego tak, że dodatkowo oferuje zwrot jednego procenta płatności wykonywanych przy użyciu karty płatniczej. Jest to ogromna zaleta dla przedsiębiorców, którzy aby wytwarzać swoje produkty, muszą kupować fabrykaty w hurtowniach czy sklepach. W ten sposób można odzyskać wydane pieniądze. Ogólne zasady są więc bardzo proste – im więcej dana firma wydaje, tym więcej może zyskać dzięki otwarciu konta firmowego z wysokim oprocentowaniem.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!