Nowa oferta Deutsche Banku dla firm

Konto firmowe w Deutsche BankKażdy bank przygotowuje raz na jakiś czas nową ofertę. Co tym razem przygotował Deutsche Bank dla firm?

Deutsche Bank to w ostatnim czasie jeden z najpopularniejszych banków w Polsce. Coraz więcej osób korzysta z jego usług. Nic więc dziwnego, że postanowiono rozszerzyć ofertę i dodać nowe produkty dla firm. Na najnowszych propozycjach Deutsche Banku dla firm znaleźć można dbNET Biznes oraz db Firma Plus. Oba rachunki są bardzo korzystne poprzez udostępniane dzięki nim dodatkowy możliwości – dotyczących zwłaszcza płatności elektronicznych do wspomagania zarządzania firmą.

dbNET Biznes

dbNet Biznes w Deutsche Banku proponowane jest dla firm, które w szczególnym stopniu korzystają z bankowości elektronicznej. Jego otwarcie jest zdalne i bezpłatne – podobnie jak użytkowanie. W ramach tego rachunku dostępne są również darmowe przelewy oraz wypłaty z bankomatów banku.

Poza standardowymi opcjami dostępne są jeszcze dwa udogodnienia, które mogą przekonać właścicieli przedsiębiorstw do skorzystania właśnie z usług Deutsche Banku dla firm. Pierwszą z nich jest bezpłatne ubezpieczenie assistance, a drugą natomiast Pakiet przedsiębiorczy. W ramach tego pakietu znaleźć można usługi typowo biznesowe takie jak księgowość online oraz nieco bardziej oddalone od biznesu, ale mimo wszystko związane z nim np. rabaty na bilety lotnicze.

Db Firma Plus

Oferta tego rachunku jest skierowana do większych firm, które prowadzą pełną księgowość. Przez rok właściciel rachunku nie musi płacić za korzystanie z konta, później opłata ta wynosi niecałe dziesięć złotych. Oczywiście w ramach rachunku możliwe są bezpłatne przelewy krajowe (oraz jeden międzynarodowy). Bezpłatna biznesowa karta płatnicza czy bankowość elektroniczna również oferowane są za darmo. Po pół roku użytkownik zaczyna także opłacać korzystanie z karty, aby uniknąć opłat musi jedynie wykonać kartą przynajmniej jedną transakcję. Dzięki dostępności do bankowości elektronicznej db powerNET użytkownik ma również możliwość generowania raportów użytkowania konta oraz masowej wysyłki zleceń transakcyjnych przy wykorzystaniu różnych poziomów zarządzania kontem.

Zobacz też: