Jakie konto oszczędnościowe pozwala zarobić najwięcej?

Najlepszą ofertę konta oszczędnościowego posiada Deutsche Bank PBC. Od majowego rankingu nic się nie zmieniło – db Konto Oszczędnościowe 24h nadal oferuje najwyższe oprocentowanie o wartości 8,1%.

najlepsze konto oszczędnościoweKonto oszczędnościowe jest najlepszą formą oszczędzania, jaką możemy wybrać. Dzięki niemu nasze środki są bezpieczne, pieniądze możemy wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie, a do tego zyskujemy dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu.

Jednak zanim wybierzesz konto oszczędnościowe, warto znaleźć tą najlepszą ofertę. Abyś nie musiał tracić czasu, zrobiliśmy to za ciebie. Najlepszą ofertę konta oszczędnościowego, podobnie jak w maju, posiada Deutsche Bank na db Koncie Oszczędnościowym 24h.

Szczegóły oferty Db Konto Oszczędnościowe

Db Konto Oszczędnościowe 24h to rachunek, dzięki któremu możemy zyskać nawet 8,1% w skali roku. Jednak tak atrakcyjne oprocentowanie podlega pewnym warunkom, które należy spełnić. Aby uzyskać oprocentowanie w wysokości 8,1%, należy być równocześnie posiadaczem Konta dbNET , które zostało otwarte nie wcześniej niż 1 grudnia 2011roku. Pozostali klienci mogą liczyć na jedyne 4,09% zysku w skali roku. Kapitalizacja odsetek jest naliczana każdego dnia, dzięki czemu nasze pieniądze bez przerwy zarabiają. Jednak, aby oprocentowanie wyniosło 8,1%, saldo rachunku nie może przekraczać 10 000zł.

Raz w miesiącu można wykonać bezpłatny przelew przez Internet na rachunek wewnętrzny, za każdy kolejny przelew pobierana jest opłata w wysokości 8zł. Bank nie pobiera żadnych opłat za otwarcie o prowadzenie konta. Deutsche Bank umożliwia również otwarcie nawet trzech db Kont Oszczędnościowych 24h.

Ile zaoszczędzisz?

Zakładając, że średnie salto twojego konta (różnica między wpłatami i wypłatami) wyniesie 7 tysięcy PLN, to w przeciągu roku zaoszczędzisz dzięki db Koncie Oszczędnościowemu 24h aż 609zł. Warto? Zdecydowanie!

Nie popełnij błędu, chowając pieniądze w skarpecie, możesz je jedynie odłożyć na później lub co gorsza zgubić. Najlepszym wyjściem jest wpłacenie wszystkich oszczędności na konto oszczędnościowe, dzięki temu zaoszczędzisz, ale i zarobisz nie robiąc zupełnie nic.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!