Kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu, a przez Internet, telefon

Invest Invigo jest jedynym pośrednikiem oferującym kredyty hipoteczne wg modelu direct, czyli bez wychodzenia z domu, przez Internet i telefon. Jak to możliwe?

invest invigo

Funkcjonalny serwis zrobi za Ciebie wszystko!

Invest Invigo oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w związku z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Co więcej w swoim zakresie działalności współpracuje aż z 21 czołowymi bankami, w których za ich pośrednictwem kredytobiorca może bez wychodzenia z domu zaciągnąć taki kredyt. Wszystko zaś w większości odbywa się dzięki zaawansowanemu serwisowi internetowemu, gdzie potencjalny klient może błyskawicznie obliczyć swoją zdolność kredytową czy dokonać porównania interesujących go bankowych ofert.

Liczni konsultanci Invigo wspierają klientów

Do tego, ze strony pośrednika działają liczni konsultanci Invigo, którzy poprzez kontakt e-mailowy oraz telefoniczny wspierają klienta przez cały czas, a co więcej w jego imieniu prowadzą negocjacje z bankami.  Służą także pomocą, dokonują korekt w wypełnianym wniosku kredytowym czy gromadzonej, stosownej dokumentacji. Na samym zaś końcu procedury, osobiście przyjeżdżają do klienta, odbierają dokumenty i zawożą do danego banku.

Wygoda i oszczędność czasu, pieniędzy

Skorzystanie z pomocy Invest Invigo okazuje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Z jednej strony uchroni potencjalnego kredytobiorcę przed stratą czasu, staniem w kolejkach bankowych, chodzeniem na spotkania, dojazdami, a z drugiej strony zapewni skuteczne i szybkie załatwienie sprawy.

Ewenementem wartym uwagi jest to, że koszty z tego tytułu są zerowe. To nie kredytobiorca bowiem opłaca prowizje dla pośrednika, lecz banki i instytucje finansowe, z którymi współpracuje. Warto jednak jasno zaznaczyć, że konsultanci Invest Invigo nie prowadzą działalności lobbingowej na rzecz danych podmiotów u klientów, nie są bowiem pracownikami banków ani doradcami finansowymi. Konsultanci Ci są wynagradzani wyłącznie wtedy, gdy odpowiednio dopasują dany kredyt do sytuacji klienta, tym samym nie ma obaw, że nie właściwie zaprezentują przed bankiem interesy klienta.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!