Najlepsza oferta konta internetowego

konto internetoweW dobie rozwoju usług internetowych upowszechniła się potrzeba obsługi kont bankowych przez Internet. Właśnie dlatego powstały konta internetowe, w pełni obsługiwane przez Internet i przystosowane do sposobów wykorzystywania online i poprzez urządzenia mobilne.

Parametry konta internetowego

Każdy z nas, aby otworzyć stosowny rachunek szuka najlepszego konta internetowego. Ważne są dla nas różne parametry. W szczególności ważne jest sprawdzenie, jakie są opłaty za prowadzenie konta – musimy zdawać sobie sprawę, że przy koncie internetowym opłaty powinny być niższe, ze względu na to, że wszelkie formalności oraz dokumenty dotyczą obiegu wirtualnego, a więc nie angażują pracowników w nasz proces finansowy. Do tego ważne jest również rozwiązanie związane z płatnościami mobilnymi – zarówno w zakresie tradycyjnej karty płatniczej, jak i jej wirtualnego odpowiednika – kartę taką tworzy się w przypadku częstych transakcji internetowych (zakupy w sklepach online).

Jedną z ważniejszych kwestii jest również dostosowanie systemu płatniczego do wykorzystywania go w płatnościach mobilnych. Coraz częstsze korzystanie z urządzeń mobilnych zmusza banki do tego, żeby najlepsze konto internetowe właśnie tę opcję posiadało.

Oferta kont internetowych

Jednym z najlepszych produktów tego typu na polskim rynku bankowym (który może być nazwany najlepszym kontem internetowym) jest konto z Lwem Direct ING Banku Śląskiego. Właśnie to konto oferuje obniżone do minimum opłaty związane z prowadzeniem konta oraz z wszelkimi płatnościami. Darmowe przelewy oraz zakres płatności w związku z darmowymi transakcjami przy użyciu karty płatniczej to tylko niektóre udogodnienia. To najlepsze konto internetowe może być obsługiwane bezpłatnie przez całą dobę i wydawane są do niego zarówno tradycyjne jak i wirtualne karty płatnicze. Dla użytkowników ceniących sobie aktualności w korzystaniu z konta uruchomiony jest również serwis HaloŚląski, dzięki któremu możemy być na bieżąco z transakcjami na naszym koncie nawet jeśli nie mamy dostępu do Internetu.

Czytaj też: