Który bank oferuje najlepsze konto osobiste w czerwcu?

Masz zamiar otworzyć pierwsze konto osobiste? A może masz dość swojego dotychczasowego banku i zadecydowałeś, że już czas na zmianę? Przedstawiamy najlepszą ofertę konta osobistego w czerwcu 2012r.

najlepsze konto osobiste czerwiec 2012Pan Michał ma 30 lat. Co miesiąc uzyskuje przychody w wysokości 3 000zł. W każdym miesiącu robi zakupy za pomocą karty płatniczej, na co wydaje ok. 1000zł. Ponadto Pan Michał poprzez Internet opłaca rachunki w wysokości 800zł miesięcznie, więc robi ok. 4 przelewy do różnych banków w miesiącu.

Najlepsze konto osobiste

Najlepszą ofertę konta osobistego w czerwcu 2012r. posiada Bank BGŻ. Konto osobiste z premią ma wiele zalet. Przede wszystkim nic nie płacisz za prowadzenie konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, krajowe przelewy internetowe oraz wypłaty w oddziałach banku.

Jak sama nazwa mówi, oprócz samych właściwości konta osobistego posiada ono jeszcze jedną specjalną cechę, którą jest premia. Bank oddaje 1% od największego wpływu na konto w cyklu rozliczeniowym. BGŻ deklaruje, że w przeciągu roku możemy zarobić dzięki temu nawet 600zł. Oznacza to, że w przeciągu miesiąca bank może wypłacić nam maksymalnie 50zł. Warunkiem są jednak regularne wpływy na konto oraz 3 bezgotówkowe transakcje debetową kartą płatniczą w miesiącu. Minimalny wpływ na konto musi wynosić 300zł w miesiącu. Wypłata premii następuje do 10 dnia miesiąca następującego po zakończeniu cyklu.

Jeszcze jakiś czas temu, w przypadku transakcji bezgotówkowych liczyła się data zaksięgowania transakcji, jednak bank skłonił się ku prośbom swoich klientów i obecnie liczy się data dokonania płatności.

Dzięki udogodnieniom Konta osobistego z premią Pan Michał nie poniesie kosztów związanych z prowadzeniem konta, a ponadto uzyska aż 360zł w ciągu roku.

Skąd wiadomo, że to konto jest najlepsze?

Zapewne zadają sobie Państwo pytanie skąd wiemy, że akurat to konto posiada najlepszą ofertę w tym miesiącu. Prześledziliśmy kilka rankingów, a konto osobiste BGŻ znajduje się na pierwszym miejscu w rankingach Bankier.pl, Money.pl czy Comperia.pl. Dlatego też mamy pewność, że Konto osobiste z premią będzie najlepszym kontem, jakie może założyć przeciętny Kowalski, a dzięki niemu można dodatkowo otrzymać kilkadziesiąt złotych w ciągu miesiąca i wydać je na cokolwiek chcemy.

Czytaj też:

Banki – konto osobiste: