Linia Gwarancyjna dla przedsiębiorców w Getin Banku

linia gwarancyjna, getin bankSzybki przetarg, ogromna szansa i firma bez aktywnych środków finansowych – co zrobić, by wystartować?

Polscy przedsiębiorcy rozwijają swoje firmy w bardzo szybkim tempie. Bardzo często biorą udział w wielu przetargach, inwestują w wiele nowoczesnych rozwiązań. Niezbędne jest jednak dla nich to, by byli wiarygodni w oczach swoich współpracowników, przyszłych kontrahentów czy klientów. W jaki sposób zabezpieczyć swoją firmę?

Banki funkcjonujące na polskim rynku wiedzą o potrzebach firm, dlatego oferują różne usługi odpowiadające wszelkim ich wymaganiom. Właśnie w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorstw powstała linia gwarancyjna w Getin Banku. Polega ona na bankowym zabezpieczeniu firmy podczas wszelkich inwestycji i przetargów.

Zalety linii gwarancyjnej

Linia gwarancyjna w Getin Banku zwiększa wiarygodność firmy na rynku. Firma posiada finansową gwarancję, a więc jest uznawana za bezpieczną, godną zaufania i wypłacalną. Dodatkowo, linia ta pomaga podczas wielu transakcji uruchamiając środki finansowe. Dzięki temu, firma nie musi aktywować własnych środków. Oprócz tego możliwe jest również udostępnienie kredytu Przetarg (dzięki jego wysokości można zapłacić nawet za 70 % zobowiązań kontraktowych). Te dwie ostatnie zalety są szczególnie przydatne podczas wspomnianych wcześniej przetargów.

Zasady linii gwarancyjnej

Linię gwarancyjną w Getin Banku oblicza się na podstawie tradycyjnej zdolności kredytowej. Z perspektywy przedsiębiorcy, najważniejsze jest jedna  to, że jest linia kredytowa przyznawana jest bez określonego terminu końcowego. Wszelkie udogodnienia zostały stworzone właśnie po to, by przedsiębiorcy nie musieli martwić się o zabezpieczenia i długi czas formalności. Przykładowo wzięcie kredytu w banku w formie tradycyjnej trwałoby o wiele dłużej i wymagałoby dość skomplikowanych formalności – szczególnie wtedy, gdy dana firma korzystała by z usług banku po raz pierwszy. Linia gwarancyjna przyznana wcześniej daje komfort czasu i bezpieczeństwa w sytuacji wymagającej niezbędnego nakładu finansowego.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!