Profi Credit pomoże kiedy bank zawiedzie!

W myśl haseł na witrynie Profi Credit jest to instytucja, która pomaga ludziom w rozwiązywaniu ich problemów finansowych. Jej pomoc zaś okazuje się szczególna w chwili, gdy powszechne banki i instytucje finansowe odmawiają jej udzielenia. Podmiot ten szczególnie oferuje bogatą bazę pożyczek dla klientów indywidualnych.

Kredyt w Profi Credit

Oferta dla osób ze stałych dochodem

Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla wielu klientów. Przede wszystkim Profi Credit nie bada historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, co więcej nie wyznacza specjalnych celów na jakie te środki przyznaje. I choć kwota przyznawanych środków w ten sposób jest stosunkowo nie wielka (500 -10 000 zł), to i tak klienci mają zapewniony stosunkowo długi okres spłaty  – maksymalnie 4 lata w ratach miesięcznych.

Oferta dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Szczególnie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą maksymalna kwota kredytu 10 000 zł może okazać się niewystarczająca. Z myślą o takich klientach Profi Credit proponuje  na bardzo podobnych warunkach pożyczkę dla podmiotów gospodarujących, opiewającą na kwotę nawet do 50 000 zł. Jedyną podstawą przyznania takiego kredytu jest dostarczenie oświadczenia o dochodzie. Dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnego odroczenia rat.

Kiedy coraz więcej banków nawet kilka tygodni poświęca na analizę wnikliwą zdolności kredytowej poza bankowe oferty kredytowe stają się niezwykle cenne. W takich realiach Profi Credit może okazać się dla wielu ogromną szansą, choć trzeba mieć na uwadze, że środki przyznawane w ten sposób nie stanowią kolosalnych kwot.

 Czytaj też:

Be Sociable, Share!