Kredyt gotówkowy PDK

pożyczka gotówkowa pdkKażdy z nas brał kiedyś kredyt albo pożyczkę. Raz bierzemy większą kwotę, innym razem mniejszą, ale raczej rzadko zdarza się, by ktoś kupował droższe dobro za oszczędzone wcześniej pieniądze.

Ze względu na ogólne zainteresowanie produktami pożyczkowymi każdy z banków, poza tradycyjnymi produktami takimi, jak rachunek czy lokata, oferuje również kredyty. Możliwe są te hipoteczne, które można wykorzystać na dużą inwestycję oraz gotówkowe, które umożliwiają nam zakup mniejszego przedmiotu lub mniejszej usługi.

Jedną z instytucji, które oferują kredyt gotówkowy jest Powszechny Dom Kredytowy. Bardzo dogodne warunki kredytu gotówkowego PDK sprawiają, że może on być atrakcyjny dla wielu osób. Przy wykorzystaniu jedynie dowodu osobistego możemy otrzymać nawet 5 tysięcy złotych – w takim przypadku nasz dochód musi wynosić minimum 450 złotych netto. Dla osób, które potrzebują większych pieniędzy bank ma również pożyczkę w wysokości aż 80 tysięcy złotych.

Warunki kredytu gotówkowego PDK

Kredyt gotówkowy PDK może mieć więc zarówno wysoką, jak i niską kwotę. Minimalne formalności z ekspresową decyzją mogą być jeszcze bardziej uproszczone dzięki oświadczeniu o dochodzie. Na dodatek, możliwe jest uzyskiwanie dochodów z różnych źródeł – nawet z zagranicy, co może być szczególnie istotne dla osób które pracowały za granicą przez lata. Termin spłaty w miesiącu może być ustalony przez kredytobiorcę indywidualnie co bardzo ułatwia dostosowanie kredytu do wypłat. W przypadku zdobycia większej ilości gotówki i chęci wcześniejszej spłaty kredytu gotówkowego PDK możliwe jest anulowanie części odsetek.

Bezpieczeństwo

W przypadku każdego kredytu ważne jest bezpieczeństwo. Powszechny Dom Kredytowy zapewnia komfortowe warunki, na których kredytobiorca może polegać. Ubezpieczenie spłaty kredytu to podstawowa forma zabezpieczenia.

Dodatkowo

Dodatkowym atutem kredytu gotówkowego PDK może być to, że jest on udzielany na atrakcyjnych warunkach przedstawicielom wolnych zawodów – zdarza się, że mają oni problemy z otrzymaniem pożyczek, dlatego jest to dla nich wyjątkowa wartość.

Czytaj też: