Zyskaj na poleceniu rachunku w mBanku

Słyszałeś kiedyś o darmowych pieniądzach za nic? My też nie. Jednak teraz jest to możliwe! Możesz dostać kilkaset złotych premii za polecenie rachunku mBanku. Niemożliwe? Sprawdź sam.

polecamBankPolecamBank to program stworzony przez mBank, który ma na celu rekomendację tego największego banku internetowego przez jego stałych klientów. Dzięki programowi klienci mBanku mogą uzyskać za samo polecenie konta w w/w banku w sumie nawet 250zł. Jak to działa? Już tłumaczymy.

Zasady programu PolecamBank

Aby wziąć udział w programie PolecamBank należy uprzednio zarejestrować się na stronie www.polecambank.pl. Następnie polecasz swojemu znajomemu eKONTO w mBanku i przekazujesz mu ostatnie 10 cyfr swojego numeru konta. W ramach programu można polecić izzyKonto, eKONTO, kartę kredytową, kredyt odnawialny lub kredyt gotówkowy. Jest w czym wybierać, więc szanse na to, że znajomy skorzysta z polecania są całkiem duże.

W dniu uruchomienia produktu kredytowego zostaje również otwarty rachunek eKONTO. Jest on traktowany jako rachunek z polecenia. Dzięki temu masz szansę na otrzymanie zarówno 200zł za produkt kredytowy, jak i 50zł za rachunek.

W przypadku polecenia samego rachunku, Twój znajomy w ciągu 60 dni musi dokonać płatności kartą łącznie na kwotę w wysokości minimum 200zł (dla Klientów w wieku od 26 lat) lub 100 zł (dla Klientów do 26 roku życia).

Jeśli polecony został kredyt gotówkowy, kredyt odnawialny lub karta kredytowa, do otrzymania premii niezbędne jest uruchomienie danego produktu. Jeżeli zaproszona osoba dodatkowo spełni warunki dotyczące korzystania z eKONTA, otrzymasz obie premie.

Wysokość premii

Otrzymasz premię w wysokości 50zł za polecenie rachunku. Premia zostanie przelana na twoje konto w miesiącu następującym po spełnieniu warunków dotyczących płatności kartą.

Premię w wysokości 200zł otrzymasz w przypadku polecenia karty kredytowej, kredytu odnawialnego lub gotówkowego. Aby otrzymać premię za kartę kredytową niezbędne będzie wykonanie jednej płatności przez znajomego. Dodatkowo możesz uzyskać 30zł, jeśli bank nie będzie mógł przyznać znajomemu wnioskowanego kredytu. Będzie to forma zadośćuczynienia. Warto? Z pewnością!

Konto osobiste w mBanku!

Czytaj też: