Kredyt gotówkowy Citi Handlowy

kredyt gotówkowyW jaki sposób kupić sobie wymarzony sprzęt lub pojechać na upragniony odpoczynek, jeśli nasza wypłata nam na to nie pozwala? Rozwiązanie jest bardzo proste i powszechnie dostępne.

Kredyty gotówkowe coraz bardziej powszechne ze względu na to, że jeszcze więcej osób chce inwestować nie tylko w duże dobra, takie jak nieruchomości i samochody, ale również w mniejsze – przykładem mogą być egzotyczne wakacje, świetny sprzęt audio czy luksusowy wystrój wnętrza domu.

Gdzie po kredyt gotówkowy?

Przez to, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu produkty, można je znaleźć w wielu instytucjach finansowych. Oczywiście kredyt gotówkowy można otrzymać dzięki pośrednikom i firmom parabankowym, które oferują usługi pożyczkowe i finansowe, ale nie są oficjalnymi instytucjami bankowymi. Bardzo wiele osób korzysta z usług takich firm, bo mają one o wiele niższe progi wymagań jeśli chodzi o zdolność kredytową oraz zarobki. Równie popularny jest jednak pomimo większych wymagań kredyt gotówkowy w banku.

Jednym z banków, które oferują kredyt gotówkowy jest Citi Handlowy. Bank ten udostępnia kredyt gotówkowy w wysokości nawet 120 tysięcy złotych na okres obejmujący nawet 7 lat. Minimalne formalności ułatwiają przejście przez wszelkie procedury, a samo bezpieczeństwo daje nam ubezpieczenie spłaty kredytu, które można wykupić. Miesięczne raty mają stałą wysokość, a jeśli zdarzy się, że będziemy potrzebowali dodatkowej gotówki, jest możliwe podniesienie pożyczki na dobrych warunkach.

Warunki kredytu gotówkowego

Warunki otrzymania kredytu gotówkowego w Citi Handlowym nie są zbyt wygórowane. Kredytobiorca musi mieć ukończone 21 lat i zarabiać minimum 1500 złotych netto miesięcznie. Ważny jest również staż pracy w danym przedsiębiorstwie, ale musi on wynosić tylko 3 miesiące.

Na miejscu, czyli w banku wystarczy mieć ze sobą dwa dokumenty – dowód osobisty oraz zaświadczenie o stałym dochodzie. Bank przyjmuje, że potencjalni kredytobiorcy mają różne źródła wynagrodzeń, dlatego respektuje wiele opcji. Dzięki spełnieniu tych kilku warunków możliwe jest otrzymanie kredytu gotówkowego.

Czytaj też: