Nieoprocentowany kredyt w rachunku w Raiffeisen Banku

oprocentowanie Okres pomiędzy początkiem lipca i końcem września to czas większych wydatków finansowych. Z jednej strony Polacy próbują wykorzystać piękną pogodę i wyjeżdżają na wakacje, z drugiej zaś wiele osób decyduje się urlop wykorzystać na remonty i spędza go w domu, dbając o wszystko. Bez względu na to, na którą z tych opcji się zdecydujemy, niezbędny będzie dla nas przypływ gotówki. Skąd jednak ją wziąć?

Sposoby finansowania

Polacy rzadko mają pieniądze na wakacje  – w trakcie roku zawsze znaleźć się mogą nieprzewidziane sytuacje. Możliwości sfinansowania remontu czy urlopu jest jednak wiele – kredyty i pożyczki, karty kredytowe. Rzadko kiedy udaje się nam znaleźć możliwość, w której nie będziemy spłacać więcej niż wzięliśmy. Tym razem być może uda się to zrobić.

Kredyt

Raiffeisen Bank oferuje aktualnie w promocji potencjalnym klientom i aktualnym posiadaczom rachunku nieoprocentowany kredyt. W jaki sposób można go zdobyć? Promocja ta jest dostępna dla wszystkich – nawet dla osób, które dopiero teraz otworzą rachunek w banku. Warunkiem jest otworzenie na rachunku możliwości zadłużania. Wtedy bez względu na to jaką kwotę kredytu weźmiemy, oprocentowanie przez dwa miesiące będzie równe zeru. W kolejnych miesiącach oprocentowanie wyniesie wysokość zależną od posiadanego pakietu. Za otworzenie możliwości zadłużania się na rachunku pobierana jest opłata w wysokości 50 złotych – ta wysokość jest niezależna od tego, jak duży będzie nasz nieoprocentowany kredyt.

Nieoprocentowany kredyt w Raiffeisen Banku to naprawdę świetna okazja dla osób, które nie mogły odłożyć żadnych pieniędzy przez cały rok. Zmiany na międzynarodowym rynku turystycznym również mogą skłonić wielu Polaków do zmiany planów wakacyjnych, co wiąże się ostatecznie z potrzebą posiadania większej ilości pieniędzy.

Dodatkowe możliwości

Promocja banku obejmuje tylko dwumiesięczną redukcję oprocentowania, ale dla niektórych klientów istnieje możliwość stałej redukcji, a więc przedłużenia promocji. Mają do tego prawo posiadacze rachunku Premium. Jedynym warunkiem jest to, że wysokość kredytu nie może przekroczyć tysiąca złotych lub musi być wyższa od 40 tysięcy złotych.

Czytaj też: