Kredyt samochodowy Raiffeisen Bank

kredyt na samochód, Raiffeisen BankKażdy z nas chciałby mieć swój wymarzony samochód. Niestety bardzo często zdarza się jednak, że nie stać nas na zakup tego samochodu ze względu na niskie zarobki lub trudną sytuację finansową. Nie oznacza to jednak, że nie mamy możliwości spełnienia naszego marzenia. Jakie są nasze szanse?

Parametry kredytu samochodowego

Kredyt samochodowy Raiffeisen Bank może być przeznaczony na dowolny samochód – ważne jest jedynie, by jego masa nie przekraczała 3,5 tony. Może to być więc zarówno samochód nowy, jak i używany. Dzięki temu kredytowi jest też możliwe spłacenie kredytu który zaciągnęliśmy w innym banku – jest to szczególnie atrakcyjne dla osób, dla których kredyt samochodowy w Raiffeisen Banku jest bardziej atrakcyjny niż ich aktualny kredyt. Można go spłacać przez najmniej 12 miesięcy – najwyższym progiem czasu spłaty są 84 miesiące, jednak bank umożliwia wcześniejsze spłacenie kredytu, jeśli uda nam się zdobyć na to środki. Kredyt samochodowy Raiffeisen Bank może być udzielony nawet na 750 tysięcy złotych.

Warunki kredytu samochodowego w Raiffeisen Banku

Warunków skorzystania z oferty kredytu samochodowego Raiffeisen Banku dla firm jest kilka. Przede wszystkim trzeba posiadać działalność gospodarczą, która prowadzona jest od co najmniej 24 miesięcy. Ważne jest również to, aby nie mieć straty we wcześniejszym okresie obrachunkowym – pokaże to bankowi stabilność finansową. O tym samym będą świadczyć również terminowo regulowane składki ZUS oraz to, że nie osiągnęliśmy salda debetowego. Przychód z poprzedniego roku powinien wynosić co najmniej 150 tysięcy złotych, a sam podatek powinien być rozliczany z formie Książki Przychodów i Rozchodów oraz Pełnej Księgowości.

Wiele osób nie wie, jakie oferty są najbardziej atrakcyjne. Dla nich polecane są wszelkiego rodzaju porównywarki. Nie można zapominać o wszelkiego rodzaju doradcach, którzy kiedy się do nich zgłosimy będą mogli doradzić nam najkorzystniejsze oferty i sprawdzić, jakie kredyty są dla nas najbardziej atrakcyjne. Pracownicy banku, w którym możemy wziąć kredyt również mogą udzielić nam odpowiednich porad.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!