Rusza kampania promująca pożyczki w SKOK-u Stefczyka

pożyczka, SKOKRynek pożyczek w Polsce wciąż się rozszerza. Coraz więcej produktów tego typu dostępnych jest dla coraz szerszego grona odbiorców. Jedną z instytucji finansowych, które udzielają pożyczek gotówkowych jest SKOK Stefczyka. 

SKOK Stefczyka zdobył zaufanie wielu Polaków. Wiele osób korzysta z jego usług, szczególnie w kwestii pożyczek. Pożyczki w SKOK-u Stefczyka są bardzo atrakcyjne – są one oferowane wszystkim klientom i mogą być wykorzystywane jako spłata innych zobowiązań finansowych – dzięki temu zamiast rat kilku kredytów, możemy mieć ratę tylko jednego. SKOK dowolność zostawia również w kwestii wysokości rat – mogą mieć one wysokość stała lub zmienną.

Pożyczka w SKOK-u Stefczyka jest udzielana na dowolny cel, jednak jeśli mamy plan pożyczkowy związany z mieszkaniem, możliwe jest zaznaczenie tego we wniosku – dzięki temu czas spłaty z 36 miesięcy zwiększyć się może do 60 miesięcy. Bez żadnego zaświadczenia o zarobkach możliwe jest otrzymanie nawet 50 tysięcy złotych.

Udogodnienia

Jeśli wynagrodzenie pożyczkobiorcy wpływa na konto możliwe jest obniżenie oprocentowania pożyczki w SKOK-u Stefczyka. W zależności od wysokości kwoty możliwy jest również brak zgody współmałżonka. Dodatkowo SKOK udostępnia też pożyczkobiorcy darmowe przelewy internetowe wykonane z konta internetowego.

Ubezpieczenie

Pożyczka w SKOK-u Stefczyka może być ubezpieczona na kilka sposobów. Udostępnia on bowiem kilka pakietów:

  • Superetat – ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób pracujących w Polsce i zabezpiecza kredytobiorcę na wypadek utraty pracy.
  • Atut – umowa ubezpieczeniowa, która zabezpiecza pożyczkobiorcę od następstw nieszczęśliwych wypadków (w przypadku śmierci kredyt zostaje spłacony, a w przypadku hospitalizacji pożyczkobiorca otrzymuje pieniądze za każdy dzień spędzony w szpitalu).
  • Promesa – to ubezpieczenie na życie, które swoim zasięgiem obejmuje rodzinę pożyczkobiorcy – w przypadku jego śmierci – jego bliscy nie będą musieli spłacać kredytu.
  • Promesa Superkomfort – to rozszerzona wersja ubezpieczenia na życie. Składka ma tu charakter jednorazowy, a badania lekarskie nie są wymagane od osób, które kończyły 65 lat.

Czytaj też: