1,5 mln Polaków już skorzystało ! – Kredyt gotówkowy w Banku BPH

Bank BPH znajdujący się od lat w czołówce banków działających na polskim rynku kieruje do kredytobiorców bardzo bogatą ofertę. Na szczególną uwagę zasługuje propozycja kredytu gotówkowego, która spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Na chwilę obecną, jak wynika z hasła reklamy placówki, aż 1,5 mln Polaków już z niej skorzystało.

Kredyt gotówkowy w Banku BPH

kredyt gotówkowy w BPH to rozwiązanie na pewno bardzo przejrzyste i konkretne. Klient ma stosunkowo długi czas do namysłu, bowiem przez aż 21 dni przysługuje mu prawo odstąpienia od umowy. Liberalne są także wymogi banku, przyznaje on bowiem pieniądze na dowolny cel, np. remont kuchni czy zakup sprzętu AGD, wyjazd zagraniczny. Również długi jest proponowany czas spłaty, który wynosi od 6 nawet do 96 miesięcy. Wysokość kredytu obejmuje kwotę od 1000 zł do aż 150 000 zł.

Co jednak najbardziej podoba się potencjalnym kredytobiorcom, to fakt, że wysokość miesięcznej raty oraz dzień, kiedy będzie pobierana ustala według własnych preferencji klienta. Ponadto, z ofertą tą sprzężony jest pakiet ubezpieczeń dla kredytobiorcy na wypadek, gdyby pojawiły się trudności w planowej spłacie zadłużenia.

Zabezpiecz swój kredyt gotówkowy na aktywach

To kolejne i wręcz unikatowe rozwiązanie, jakie Bank BPH proponuje swoim kredytobiorcom potrzebującym bardzo dużej ilości kapitału. Minimalna kwota kredytu, jaką można w ten sposób uzyskać to 256 000 zł, a maksymalna może wynieść nawet 3 mln zł, wszystko uwarunkowane jest ostatecznie wartością zabezpieczenia i zdolnością kredytową. Okres kredytowania wynosi nawet do 7 lat, oprocentowanie zaś jest zmienne. Jego wielkość kształtuje się w odniesieniu do stawki poziomu stóp procentowych na rynku międzybankowym, np. WIBOR czy LIBOR.

Największą zaś istotą tego rozwiązania jest zabezpieczenie takiego kredytu np. w formie kaucji, zastawu czy przewłaszczenia na różnego rodzaju aktywach: lokatach, obligacjach Skarbu Państwa czy NBP, certyfikatach depozytowych czy na jednostkach funduszy inwestycyjnych, które są zarejestrowane u Agenta Transferowego Banku BPH S.A.

Jak więc widać oferta BPH kredytu gotówkowego jest nie tylko bardzo konkretna, ale i wielopłaszczyznowa. Uwzględnia bowiem różne zapotrzebowanie kapitałowe potencjalnego klienta banku. Opracowanie dwóch tak naprawdę osobnych ofert analizowanego kredytu gotówkowego: na bardzo wysokie kwoty i raczej niższe sumy dowodzi najlepiej, że Bank BPH kładzie wyjątkowy nacisk na swoją konkurencyjność i dotarcie do zróżnicowanego gremium klientów.

Czytaj też: