Kredyt gotówkowy Credit Agricole Bank

kredyt gotówkowyKredyty gotówkowe są w Polsce coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób chce inwestować w swoje gospodarstwo domowe, ale nie ma niestety na to własnych środków. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, jak wygląda oferta niektórych banków proponujących kredyty gotówkowe.

W jakim banku?

Credit Agricole jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Rozszerza on swoją ofertę, chcąc dostosować się do swoich klientów oraz zaproponować coś nowego, czego nie mają inne banki funkcjonujące na polskim rynku.

Zalety kredytu gotówkowego w Credit Agricole

Kredyt gotówkowy w banku Credit Agricole można wziąć na co tylko chcemy. Bez podawania uzasadnienia zostanie nam wydana gotówka, którą możemy spłacać w wybranych datach dostosowanych do dnia naszej comiesięcznej wypłaty. Jeśli zdarzy się, że będziemy mieli nagły zastrzyk gotówki lub dostaniemy w pracy premię, nie musimy jej przeznaczać na kredyt – bank daje nam możliwość spłacania nawet w 72 ratach. Sama kwota kredytu też nie jest ostateczna – można ją podnieść przez połączenie dochodów ze współkredytobiorcą.

Dodatkowe możliwości

Bank udostępniając nam kredyt gotówkowy zastrzega, że im większą pożyczkę dany klient weźmie, tym mniejsze będzie oprocentowanie. Do tego bank Credit Agricole zapewnia różne pakiety ubezpieczeniowe, dzięki czemu możemy się czuć bezpiecznie. Dla osób otwierających konto w banku, możliwe są jeszcze wyższe obniżki.

Bezpieczeństwo

W ramach usług banku możliwe jest ubezpieczenie na wypadek tego, że straciliśmy pracę lub nasze zdrowie nie pozwala na wykonywanie dalszych zawodowych obowiązków. Dodatkowo możliwe jest również wykupienie pakietu pewnego rodzaju Assistance, w którym zawierają się zarówno usługi dotyczące kwestii medycznych, jak i pomocy technicznej potrzebnej często w domu.

Przed wybraniem banku i kredytu warto sprawdzić wszelkie oferty i określić, które z nich mogą być dla nas najbardziej korzystne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze można wybrać się też do doradcy kredytowego, który pomoże porównać oferty. Nie musi to być tylko zewnętrzny doradca – również pracownik banku może skonfrontować nasze potrzeby z ofertą finansową.

Czytaj też: