Kredyt gotówkowy Raiffeisen Bank

kredyt gotówkowy, Raiffeisen BankKredytów gotówkowych na polskim rynku jest bardzo wiele. Który z nich może być dla nas najbardziej atrakcyjny?

Kredyt to produkt bankowy który towarzyszy większości Polaków podczas ich życia. Bierzemy go na dosłownie wszystko – od najdrobniejszych rzeczy takich, jak sprzęt AGD po samochody i nieruchomości. Poza możliwościami hipotecznymi wiele banków proponuje klientom również kredyty gotówkowe – mają one różne nazwy, ale zazwyczaj oferują to samo.

Kredyt gotówkowy Raiffeisen Bank to jedna z możliwości jakie może mieć klient w usługach finansowych. Kredyt konsumencki może mieć wysokość w najmniejszym przypadku tysiąca złotych w największym – aż 120 tysięcy złotych. Klient może go przeznaczyć na cokolwiek, co dodatkowo podnosi atrakcyjność. Samo oprocentowanie jest ustalane na podstawie wysokości kredytowanej kwoty oraz tego, kiedy kredytobiorca będzie chciał spłacić pożyczkę. Bank umożliwia rozciągnięcie czasu spłaty na okres obejmujący od sześciu do 72 miesięcy. Warunkiem otrzymania kredytu jest minimalny dochód netto w wysokości 3000 złotych. Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Banku daje również możliwość ubezpieczenia spłaty.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego Raiffeisen Bank, a właściwie jego spłaty jest oferowane na bardzo atrakcyjnych warunkach. Sam fakt wykupienia ubezpieczenia zwalnia klienta z opłacenia 5% prowizji za to, że przyznano mu kredyt. Jednym z najważniejszych pozytywów tego ubezpieczenia jest to, że kiedy spłacimy nasz kredyt wcześniej, nadpłata składek ubezpieczeniowych zostanie nam zwrócona. Ubezpieczenie spłaty kredytu jest bardzo ważne, gdyż na wiele kwestii losowych nie mamy wpływu. W przypadku poważnej choroby uniemożliwiającej pracę lub śmierci kredytobiorcy ubezpieczenie zapewnia spłatę całej sumy kredytowej.

Dodatkowe udogodnienia

Jeśli otrzymujemy wypłatę od naszego pracodawcy w niestandardowym dniu, możliwe jest przesunięcie dnia wpłaty – w ten sposób bank dostosowuje się do kredytobiorcy i pozwala mu wpłacać raty wtedy, kiedy jest dla niego najwygodniej.

Czytaj też: