mBank płaci za polecenie kredytu!

zarabiaj na poleceniu kredytu w mBanku

Reklamie ufa dziś niewiele osób – szczególnie jeśli promuje ona produkty bankowe czy ubezpieczeniowe. Istnieją jednak inne sposoby na przyciągnięcie nowych klientów – i to z korzyścią dla osób trzecich!

Wszyscy dobrze wiemy, że nie istnieją już osoby, które nie korzystają z żadnych usług bankowych czy finansowych. Kredyty, konta i inne usługi są wykorzystywane przez wszystkich. Zdarza się jednak, że nie jesteśmy zadowoleni z obsługi banku, w którym aktualnie mamy podpisaną umowę.

Polecenia

W takim przypadku najczęściej chcemy zmienić bank i podpisać umowę z innym – takim, w którym usługi będą dla nas zadowalające. Wybór odpowiedniej marki placówki pada najczęściej po konsultacji z bliskimi oraz znajomymi. Nie ma nic lepszego, niż firma, którą komuś polecono. Ważne tu są więc nie tyle działania promocyjne banku, ale to, że sami użytkownicy polecają sobie produkt. Z badań wynika, że największa liczba osób, która otwiera rachunek w bankach skorzystała z oferty właśnie dzięki poleceniu.

Polecenie w mBanku

Niektóre banki płacą za polecanie ich produktów osobom polecającym – m.in. mBank płaci za polecenie kredytu. Jak wygląda cały proces? Jest on dość prosty. Osoba, która posiada już konto w banku poleca swojemu znajomemu produkt. Osoba, której polecono produkt otrzymuje od polecającego numer jego rachunku i wpisuje go na wniosku o skorzystanie z usługi banku, zaznaczając, że jest to rachunek polecającego. Dzięki temu mBank płaci za polecenie kredytu nawet 250 zł! Oczywiście premia ta jest wpłacana polecającemu na konto.

Wysokość premii

mBank płaci za polecenie kredytu różne kwoty – w zależności od tego, jaki produkt poleci się oprócz tego lub po prostu z jakiej usługi skorzysta nowy klient zapewniający o poleceniu. Do kredytu w mBanku otwiera się zawsze specjalne konto, które również jest zaliczane do produktów polecanych – właśnie w ten sposób powiększa się liczba produktów.

Ograniczaniem w przypadku tego typu poleceń jest to, że jednej osobie można polecić tylko jeden produkt kredytowy.

Czytaj też:Tags: ,