Provident pożyczka pozabankowa

provident

Wielu Polaków zapożycza się w bankach chcąc inwestować w swoją przyszłość. Kupują oni nieruchomości, działki budowlane czy samochody. Kredytami bankowymi są więc obciążeni na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat i blokuje im to wszelkie drogi kolejnych zastrzyków gotówki w nieprzewidzianych okolicznościach.

Drogi pożyczkowe

Poza bankiem istnieje jednak wiele możliwości, które dają szansę na pożyczkę. Najbardziej powszechnymi są dwa, najczęściej bezprocentowe sposoby – pożyczanie u znajomych czy rodziny oraz wzięcie pożyczki w zakładzie pracy, który oferuje atrakcyjne warunki. Oczywiście dla osób, które nie mogą pożyczyć od znajomych czy w firmie, istnieją inne pożyczki pozabankowe.

W ostatnim czasie otworzono bardzo wiele firm, które zajmują się udzielaniem pożyczek finansowych. Firmy te nie są jednak bankami – jedynie rozporządzają produktami finansowymi. Jedną z takich firm jest Provident. Z usług tego typu firm mogą skorzystać wszyscy, szczególnie cenią to sobie osoby, które nie mogą wziąć pożyczki w zwykłym banku.

Parametry pożyczki

Pożyczka pozabankowa w Providencie jest udzielana na bardzo atrakcyjnych warunkach. Istnieją tylko trzy warunki, które musi spełnić pożyczkobiorca – musi być pełnoletnim Obywatelem Polski, który ma stały dochód. Reszta kwestii związanych z pożyczkami nie jest określona. Niestety pożyczki czy kredyty gotówkowe są udzielane na wysoki procent – nawet 48%! Dla osób, które bardzo potrzebują pożyczki pozabankowej nie jest to jednak problem, bo najważniejszy jest natychmiastowy zastrzyk gotówki.

Dodatkowe zalety

Pożyczka pozabankowa w Providencie jest udzielana w bardzo krótkim czasie. Minimalne formalności skracają ten czas, a sama pożyczana kwota może być przeznaczona na dowolny cel. Poza tym istnieje możliwość wzięcia tej pożyczki w naszym własnym domu – pracownik Providentu umówi się z nami o dogodnej dla nas porze i przyjdzie dopełnić formalności. Raty spłacane są co tydzień, co może być wygodne ze względu na to, że wiele osób, które nie mogą liczyć na pożyczkę w banku rozlicza się w pracy właśnie w systemie tygodniowym.

Czytaj też: