Konto firmowe w Raiffeisen Bank

Konto dla firmWiele firm poszukuje banku, który zaoferuje im konto, spełniające ich oczekiwania. Trudno jest znaleźć najlepszy produkt. Różnorodność jest ogromna.

Każda firma potrzebuje swojego konta, na którym będzie mogło przechowywać środki z transakcji handlowych oraz za pośrednictwem którego będzie mogło przelewać należności kontrahentom i pracownikom. Tego typu produktów na polskim rynku jest wiele, ale jedna z ofert jest wyjątkowa, bo oferuje pakiety usług a więc bankowości dla firm w formie zintegrowanej.

Konto firmowe w Raiffeisen Bank można otworzyć na dogodnych warunkach wraz z pakietem usług bankowych, które spełniają najważniejsze potrzeby finansowe różnego rodzaju przedsiębiorstw. W zależności od tego, jaki dana firma ma wymagania, możliwe jest wybranie innego pakietu, w skład którego wchodzą różne produkty i usługi. Konto firmowe Raiffeisen Bank jest więc dostępne w pakietach Srebrnym, Złotym i Platynowym oraz w specjalnym pakiecie R-Walutowym.

Rodzaje pakietów

Pakiety przeznaczone są odpowiednio dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą, małych i średnich firm oraz dużych korporacji. Każdy z tych podmiotów ma inne wymagania co do płatności oraz inną strukturę finansową, dlatego niezbędne jest tu indywidualne podejście. Oczywiste jest, że konto firmowe Raiffeisen Bank będzie inne dla firm, które realizują bardzo dużo płatności w miesiącu, a inne dla firm, które dopiero zaczynają działanie na rynku i potrzebują dostępu do wszelkich bankowych formalności.

Warunki konta firmowego w Raiffeisen Banku

Z oferty mogą skorzystać wszystkie firmy, których przychód nie przekracza 4 milionów. Dodatkowo pakiety są bezpłatne dla firm, których miesięczne saldo na rachunku przekracza 40 tysięcy złotych. Opłaty za odpowiednie elementy pakietów są określone z góry, dlatego można je sprawdzić na stronie internetowej Raiffeisen Bank. Tam też dostępne są opisy każdego z pakietów oraz dane na temat tego, w jaki sposób można otworzyć odpowiedni rachunek. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom jest możliwe nie tylko komfortowe, ale i tanie obsługiwanie finansowej strony przedsiębiorstwa.

Czytaj też: