Meritum Bank lokata z kontem

lokata i kontoNa rynku usług bankowych widoczna jest coraz większa różnorodność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów banki proponują coraz bardziej atrakcyjne zintegrowane produkty, które dadzą im zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. Jako, że oszczędzanie jest ostatnio niezwykle popularne, tego typu produktów bankowych jest najwięcej.

Konto

Meritum Bank oferuje więc lokatę z kontem. Klient może otworzyć rachunek zarabiający, który ma status zwykłego, tradycyjnego konta, które dostępne jest w wielu bankach. Otwarcie i prowadzenie konta jest zupełnie bezpłatne, wydawane są do niego karty płatnicze VISA Standard. Dostępne są również wypłaty z bankomatów i przelewy internetowe.

Lokata

Do konta zarabiającego możliwe jest otwarcie wyjątkowej lokaty – oferta ta jest dostępna przez pierwszy miesiąc od złożenia wniosku o otwarcie konta. Minimalna kwota złożona na lokacie to 500 złotych. W zależności od tego, jak ta kwota będzie wzrastać, oprocentowanie będzie coraz niższe. Przy najniższej kwocie wynosi ono 8,5%, a powyżej 10 tysięcy złotych może wynosić 5%. Lokata z kontem trwa 3 miesiące, a odsetki kapitalizowane są na koniec okresu oszczędzania. Klient banku, który posiada lokatę z kontem w Meritum Banku może ją otworzyć tylko raz.

Założenie konta nie jest trudne – można to zrobić zarówno w sposób tradycyjny, czyli w oddziale banku, jak i w sposób zdalny – na przykład przez Internet. Samą lokatę zaś można założyć przez Internet za pośrednictwem Bankowości Elektronicznej.

Oferta lokaty z kontem w Meritum Banku jest wyjątkowo ciekawa dla wszystkich osób, które akurat przy zakładaniu konta mają gotówkę, która może być odłożona na jakiś czas. W przypadku Meritum Banku i lokaty więcej zyskać mogą osoby, które złożą na lokatę mniejsza kwotę – wtedy oprocentowanie jest wyższe.

Dodatkowo

Do rachunku bank oferuje również zwrot aż 4% wydatków na paliwo wykonanych na wszystkich stacjach benzynowych w Polsce i za granicą. Warunkiem jest tylko to, aby za to paliwo płacić kartą płatniczą wydaną do rachunku. Jest to wyjątkowo atrakcyjna oferta dla osób, które dużo jeżdżą.

Czytaj też: