Karta kredytowa NA KLIK w BZ WBK i 50zł na konto!

Od 4 czerwca bieżącego roku każdy klient BZ WBK korzystający z bankowości elektronicznej BZWBK 24 ma możliwość zamówienia jednej z kart kredytowych w ramach formuły NA KLIK. Co więcej, klienci aktywnie korzystający z karty zamówionej NA KLIK otrzymają 50zł zwrotu na ich osobiste konto bankowe.

karta kredytowa bz wbkBank BZ WBK posiada w swoim wachlarzu usług ofertę NA KLIK. 4 czerwca br. została ona rozszerzona o kolejne usługi, którymi są: karta kredytowa, zwiększenie limitu posiadanej karty kredytowej lub podniesienie limitu kredytu w koncie osobistym przez Internet. Aby skorzystać z oferty wystarczy mieć dostęp do Internetu w dowolnym miejscu na całym świecie oraz niezbędną zdolność kredytową.

Szczegóły oferty NA KLIK

W ofercie dostępne są karty kredytowe Mastercard Gold i Silver oraz Visa Gold i Silver. Przy zamówieniu karty będzie trzeba wybrać rodzaj karty kredytowej, a także wskazać kwotę limitu karty kredytowej.  Maksymalny limit karty wynosi 10 000zł, jednak zależny on jest od wysokości regularnych wpływów na konto osobiste w BZ WBK.

Osoby, które do 31 lipca 2012r. zamówią kartę kredytową w formule NA KLIK mogą otrzymać 50zł nagrody. Warunkiem przyznania powyższej kwoty jest dokonanie 6 transakcji za pomocą karty kredytowej w przeciągu 2 miesięcy od jej otrzymania.

Klienci, którzy są już posiadaczami karty kredytowej w formule NA KLIK również mogą uzyskać dodatkowe 50zł od BZ WBK. W ich przypadku warunkiem jest zwiększenie limitu karty i dokonanie jednego przelewu internetowego z rachunku karty.

Z promocji mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie.

Jak zamówić kartę kredytową?

Aby zamówić kartę kredytową należy zalogować się w serwisie bankowości elektronicznej BZWBK24. Następnie należy przejść do zakładki „Oferta dla Ciebie” i w sekcji „Kredyty” kliknąć „Karta Kredytowa”. Na ekranie pojawi się maksymalna kwota limitu o jaką możesz wnioskować bez zbędnych formalności – NA KLIK. Kliknij „Zamów teraz”.

Następnie należy wybrać jedną z dostępnych kart kredytowych, potwierdzić swoje dane i uzupełnić informacje dotyczące dochodu i ponoszonych kosztów oraz kliknąć „Dalej”. Tutaj pojawi się kwota kredytu, którą trzeba wybrać (może być niższa, niż ta proponowana przez bank) oraz inne parametry, które również należy uzupełnić.

Gdy już zapoznasz się z warunkami karty oraz dokumentami, a także z umową, kliknij „Dalej” i wpisz kod SMS lub kod z tokena i zaakceptuj. Po dokonaniu powyższych czynności wniosek o wydanie karty kredytowej zostanie przyjęty i po pozytywnej weryfikacji karta zostanie wysłana na podany adres. Status wniosku można sprawdzić w każdej chwili w zakładce „Oferta dla Ciebie” w sekcji „Wnioski i umowy”.

Czytaj też:


Be Sociable, Share!