Kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowym

Kredyt konsolidacyjny, Citi HandlowyZe względu na to, że branie kredytów jest w Polsce bardzo powszechne, wiele banków zaczęło oferować swoim klientom korzystne kredyty konsolidacyjne. Jednym z przykładów jest kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowym. Dla kogo jest on dostępny?

Jest on dostępny dla osób, które spłacają kilka pożyczek, a przez to zmuszone są płacić kilka różnych rat, zamiast jednej. Kredyt konsolidacyjny w Citi Handlowym umożliwia połączenie wszystkich kredytów w jeden, a co za tym idzie wygodniejsze warunki spłacania i duże oszczędności.

Warunki kredytu konsolidacyjnego Citi Handlowy

Najważniejszym warunkiem jest to, że suma spłacanych na bieżąco kredytów nie może przekroczyć 120 tysięcy złotych. Całość może być spłacana aż przez siedem lat, co daje niezwykły komfort kredytobiorcom. Oczywiście bank oferuje również ubezpieczenie spłaty, co zabezpiecza nas od wszelkich nagłych wypadków. Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i udziela kredytów przy minimalnych formalnościach – klienci bardzo cenią tego typu udogodnienia.

Wyszukiwarka i pomoc

Na stronie internetowej banku dostępny jest specjalny licznik rat. Można na nim wybrać, jaka jest aktualna wysokość rat, ile wynoszą kredyty, przez jaki czas planujemy spłacać kredyt oraz jaką dodatkową kwotę chcemy wziąć do kredytu – bo to również jest możliwe. Po ustawieniu wszystkich niezbędnych parametrów otrzymujemy kwotę po konsolidacji. Jest to niezwykle korzystne, bo w większości przypadków kwota ta jest niższa niż aktualna spłata kredytów. Średnia różnica pomiędzy nową ratą, a aktualną wynosi 250 złotych, ale możliwe są oczywiście większe oszczędności.

Pakiety usługowe dla kredytobiorców

Wraz z kredytem konsolidacyjnym w Citi Handlowym możliwy jest też dostęp do specjalnych pakietów usługowych. Pakiet Domowy może być pomocny w przypadku wszelkich kwestii technicznych w domu. Pakiet medyczny to oczywiście zapewnienie dostępu do usług medycznych i zaplecza zdrowotnego. Dodatkowo możliwe jest też skorzystanie z infolinii praca, za pośrednictwem której udzielane są porady dotyczące prawa pracy.

Czytaj też: