Więcej kredytów dla MSP w Banku BPS

Kredyty dla firmWiele polskich firm potrzebuje finansowego wsparcia. Banki odpowiadają na tę potrzebę i oferują firmom różne możliwości. Jakie?

Małe i średnie przedsiębiorstwa to firmy, które nieustannie się rozwijają i potrzebują zastrzyków gotówki na inwestycje. Aby były bardziej konkurencyjne na rynku, muszą zabiegać o coraz większą ilość klientów i walczyć o kolejne zlecenia. Do tego wszystkiego niezbędna jest jednak gotówka, a najpowszechniejszym sposobem jej pozyskania są usługi kredytowe.

Rodzaje kredytów dla firm

Kredyty dla MSP są dostępne między innymi w Banku BPS. Oferta jest różnorodna, dlatego każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Bank podzielił wszystkie swoje usługi kredytowe na dwie grupy: kredyty na szybko i kredyty obrotowe. W sumie Bank przewiduje 12 kredytów dla MSP, które w różny sposób mogą pomóc w inwestycjach. Dla klientów banku dostępny jest zatem tradycyjny kredyt na rachunku bieżącym – jest on odnawialny i można go ustalić na podstawie historii z rachunku posiadanego w innym banku. Do dyspozycji są również kredyty w obcych walutach, zabezpieczane w indywidualny sposób oraz przyznawane w bardzo krótkim czasie.

Co jeszcze?

Do wszystkich produktów kredytowych dołączone są pożyczki oraz usługi debetowe, dlatego firmy mogą nie tylko spróbować zapożyczyć się na dużą kwotę, ale i rozłożyć to na dłuższy czas i pobierać małe kwoty na bieżące wydatki – wszytko zależy od tego, w jaki sposób inwestują. Dla zaufanych firm, które prowadzą pełną księgowość możliwe jest uruchomienie linii kredytowej, za pośrednictwem której można pożyczyć nawet 300 tysięcy złotych. To dość wysoka kwota, która może się przydać każdej firmie na usprawnienie procesu produkcji lub unowocześnienie firmy i zdobycie kolejnych kontrahentów.

Kredyty dla MSP dostępne są dla firm w indywidualnych odmianach, a wszelkie informacje można zdobyć na trzy sposoby. Najbardziej powszechnym jest oczywiście sprawdzenie danych w Internecie. Bardziej tradycyjnymi są kontakt telefoniczny z obsługą lub wizyta w oddziale banku. Wszystko zależy od chęci i preferencji firmy.

Czytaj też: