Konto oszczędnościowe w Toyota Bank

Konto oszczędnościowe w Toyota BankuIlość sposobów oszczędzania na polskim rynku daje możliwość wyboru każdemu z nas. Co oferuje Toyota Bank?

Oszczędzanie w ostatnim czasie zrobiło się nie tylko konieczne, ale i modne. Coraz więcej osób odkłada swoje pieniądze na lokaty czy fundusze inwestycyjne licząc na to, że w przyszłości zyska choć trochę komfortu i bezpieczeństwa. Taki sposób jest opłacalny, gdy posiadamy większą ilość pieniędzy do ulokowania. A co z osobami, które chcą oszczędzać na bieżąco?

Dla nich proponuje się konta takie jak konto oszczędnościowe w Toyota Bank. Na takie konto można odkładać część swojej comiesięcznej wypłaty – kwotę, której nie odczujemy tak bardzo w miesiącu, a która będzie procentować. W przypadku konta oszczędnościowego w Toyota Bank zysk można widzieć już od pierwszej złotówki ulokowanej na koncie. Jest to bardzo praktyczne, bo często wiele osób zniechęca się do oszczędzania nie widząc rezultatów w krótkim czasie.

Parametry konta oszczędnościowego

Konto oszczędnościowe w Toyota Bank oferuje oprocentowanie zależne od tego, jaką kwotę będziemy posiadać na koncie. Im będzie ona większa, tym korzystniejsze będzie dla nas oprocentowanie (nawet 4,90%). Samo konto jest otwierane razem z tradycyjnym rachunkiem bankowym lub z kontem wspólnym. Ma jednak zupełnie osobny numer i oferuje również przelewy dlatego może być w pełni funkcjonującym i użytecznym kontem. Ze względu na jego charakter oszczędnościowy nie wydaje się do niego kart płatniczych, ale trzy razy w miesiącu można za darmo wykonać z niego przelew. Dostęp do konta jest oczywiście możliwy również przez Internet.

Korzyści konta oszczędnościowego

Konto oszczędnościowe w Toyota Bank to świetny pomysł na oszczędzanie. Konto jest bezpłatne, dlatego nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów, a sama łączność z naszym kontem osobistym pozwala na swobodną wymianę środków w nagłych przypadkach. Atrakcyjne oprocentowanie, które przy kwotach poniżej 2 tysięcy złotych wynosi 3,85%, pozwala w dłuższej perspektywie czasu, naprawdę sporo oszczędzić – choćby na wakacje. Wszelkich informacji na temat oprocentowania znaleźć można na stronie internetowej banku.

Czytaj też: