Kredyt hipoteczny w Alior Banku

kredyt hipoteczny, Alior BankJeśli czeka nas duża inwestycja warto rozejrzeć się za kredytem hipotecznym. Jest to popularna forma finansowa, którą wykorzystuje wielu Polaków. Jaki kredyt oferuje nam Alior Bank?

Oferta kredytu hipotecznego Alior Banku

Kredyt hipoteczny w Alior Banku to szybki sposób na zdobycie pieniędzy. Decyzję o przyznaniu kredytu możemy otrzymać nawet w jeden dzień, a same pieniądze w ciągu dziesięciu dni. To ogromny pozytyw, bo bardzo często zależy nam na szybkim rozpoczęciu inwestycji – na przykład budowie domu czy zakupie mieszkania. Za każde sto tysięcy złotych kredytu płacimy od 635 zł raty, a prowizja może wynosić 0%. Jeśli przytrafią nam się jakieś kłopoty możemy zawiesić spłatę kapitału na 6 miesięcy w roku. W sumie takie zawieszenie może trwać nawet 5 lat – bank rozumie zatem, że kredytobiorcy mogą przydarzyć się nieprzewidziane okoliczności i oferuje pewne udogodnienia.

Możliwości i zabezpieczenie

Osoby zaciągające kredyt hipoteczny w Alior Banku mogą same wybrać nie tylko formę spłaty (na przykład to czy raty będą równe czy malejące), ale dokładny dzień miesiąca, w którym płacić będziemy ratę. Zabezpieczeniem naszego kredytu hipotecznego w Alior Banku może być zarówno nieruchomość, którą chcemy kupić po wzięciu kredytu, jak i inna nieruchomość, której jesteśmy właścicielami. Istnieje też możliwość zabezpieczenia kredytu własnością innej osoby.

Dodatkowo

Posiadacze mieszkań w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście mogą zostawić je w rozliczeniu – dzięki temu możliwy będzie zakup nowego mieszkania, a bank skontaktuje nas z rzeczoznawcą i zajmie się wszelkimi kwestiami formalnymi. Jest to niezwykle atrakcyjne dla osób, którym trafiła się okazja kupna mieszkania, a nie mają jeszcze wystawionego na sprzedaż aktualnej własności.

Przeznaczenie kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny w Alior Banku nie musi być tylko przeznaczony na zakup mieszkania. Dzięki uzyskanym z kredytu środków można również wykończyć lub wyremontować naszą nieruchomość, kupić działkę pod budowę domu jednorodzinnego czy letniskowego, a także skonsolidować zaciągnięte przez nas wcześniej kredyty. Możliwy jest również jakikolwiek inny cel konsumpcyjny – wszystko dla wygody kredytobiorcy.

Czytaj też: