Kredyt samochodowy w Getin Banku

kredyt samochodowy Getin BankKredyt samochodowy to jeden z najczęściej branych kredytów we wszystkich bankach. Coraz więcej osób chce zmienić samochód na bardziej komfortowy, a przemiany na rynku zagranicznym sprzyjają zarówno kupowaniu nowych, jak i używanych samochodów.

Kredyt samochodowy dla firm

Kredyt samochodowy w Getin Banku oferowany jest w trzech formach. Jedna z nich to kredyt na auto dla firm. Zakup samochodów służbowych to spory koszt, dlatego bank umożliwia finansowanie nawet 100% wartości samochodu – bez względu na to, czy jest on nowy czy używany. Kredytobiorca może mieć nawet 120 miesięcy na spłatę, a dodatkowo możliwe jest również pokrycie wydatków związanych z samym zakupem.

Kredyt samochodowy prywatnie

Nie tylko firmy mogą korzystać z kredytu samochodowego w Getin Banku. Mogą to zrobić również osoby prywatne. Poza takimi parametrami,. jakie dostępne są dla firm możliwe są również ubezpieczenia – szczególnie godne polecenia mogą być polisy ubezpieczeniowe, które dadzą nam komfort psychiczny w użytkowaniu samochodu oraz bezpieczeństwo w przypadku kolizji. Rata kredytu może być obniżona nawet o połowę, ale warunkiem jest co najmniej trzymiesięczna umowa z bankiem. Najważniejszym jednak warunkiem jest to, że kredytobiorca ustanawia zabezpieczenie na samochodzie.

Kredyt na  auto z niskim procentem

Cztery godziny i 150%! Właśnie tak w skrócie można określić tę odmianę kredytu samochodowego w Getin Banku. Decyzję o przyznaniu kredytu możemy bowiem otrzymać już cztery godziny, a kwota kredytu może wynosić aż 150% wartości samochodu. Samochód ten nie może być jednak starszy niż 10 lat, a okres kredytowy nie przekracza 60 miesięcy. Bank po wypełnieniu minimalnych formalności proponuje odbiór samochodu już po dwóch dniach.

Wszystkie najważniejsze parametry kredytów, o których mowa można znaleźć na stronie internetowej Getin Banku. Dostępne są tam również regulaminy i dane na temat opłat oraz ubezpieczeń.

Kredyt samochodowy uzyskać można oczywiście na wszystkie oferowane sposoby – drogą elektroniczną, telefoniczną lub w formie kontaktu bezpośredniego z pracownikiem banku.

Czytaj też: