Promocja lokat w FM Banku

lokata, FM BankLokaty to coraz popularniejszy produkt bankowy wykorzystywany przez Polaków. Coraz więcej osób bowiem chce oszczędzać i inwestować swoje pieniądze w coś, co przyniesie zysk. Ze względu na to, że lokata jest dość bezpiecznym wyjściem dla każdego inwestora, stała się jednym z najpopularniejszych produktów bankowych.

Promocje

Przez to, że właściwie w każdym banku można wykupić lokatę, zaczęto specjalizować tego typu produkty bankowe oraz różnicować propozycje, oferując wszelkiego rodzaju promocje. Klienci mogą więc korzystać z czasowych obniżek cen lub z wyższego oprocentowania. Taką ofertę ma również dla swoich klientów FM Bank.

Parametry lokaty w FM Banku

Promocja lokaty w FM Banku to oferta, która daje klientom oprocentowanie w wysokości nawet 6,74% i ma ono charakter stały. Umowa z bankiem może trwać najmniej 3 miesiące – górny próg to pół roku. Odsetki kapitalizowane są codziennie, dlatego zysk może być widoczny od razu. Jeśli klient sobie tego zażyczy może odnowić tę lokatę. Minimalna kwota przy założeniu lokaty w FM Banku wynosi 3 tysiące złotych.

Bank zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty za zerwanie umowy przed jej zakończeniem – opłata ta wynosi 100 zł, chyba, że suma skapitalizowanych do tego momentu odsetek jest niższa. Lokatę w FM Banku można założyć zarówno przez Internet, jak i osobiście w oddziale banku, jednak na lokaty zakładane w placówce określono limit otworzenia dziesięciu, a sama kwota jednej lokaty nie może być wyższa niż 14 tysięcy złotych.

Bezpieczeństwo

Bank oferuje gwarancję Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, dlatego klient może być pewien bezpieczeństwa złożonych środków (zakres ubezpieczenia określa specjalna ustawa, zaś sam bank daje gwarancję aż do kwoty 100 tysięcy euro).

Wszelkich informacji udzielą pracownicy banku, dostępni w placówkach stacjonarnych. Najważniejsze kwestie odnoszące się do parametrów można również sprawdzić na stronie internetowej. Osobom, które są niezdecydowane lub nie znają się na terminach bankowych czy finansowych zaleca się kontakt z pośrednikiem finansowym lub specjalnym doradcą, który pomoże wybrać produkt dostosowany do naszych potrzeb.

Czytaj też: