Najtańsze propozycje kredytów i pożyczek gotówkowych!

Nadchodzące wakacje dla wielu to czas zintensyfikowanych wydatków. Nierzadko przekraczają one zasobność naszych portfeli, zmuszając nas do zaciągnięcia pożyczki czy kredytu. I choć ofert nie brakuje nie lada wyzwaniem jest znaleźć propozycję optymalną na bardzo korzystnych warunkach. Warto więc prześledzić najnowszy ranking kredytów i pożyczek gotówkowych z czerwca 2012 roku, opracowany przez TotalMoney.pl

Ranking kredytów gotówkowych

Getin Bank znów liderem – najtańszym kredytodawcą

Zdecydowanie najtańszym kredytodawcą okazał się podobnie jak w rankingu majowym w polskim sektorze bankowym – Getin Bank. Oferta tego podmiotu w ramach tzw. „Wyprzedaży kredytów gotówkowych”, to kredyty udzielane przy niższym o 30% oprocentowaniu w stosunku do oferty standardowej. Jest to rozwiązanie, w którym klient ponosi najniższe, tak naprawdę koszty całkowite kredytu, w stosunku do ofert innych banków, co jest spowodowane zerową stawką prowizji i zaledwie 6,09% oprocentowaniem nominalnym. Jedynym ograniczeniem jest stosunkowo krótki, nieprzekraczający 48 miesięcy czas kredytowania.

„Super pożyczka” ING Banku Śląskiego na II miejscu

Na tle oferty Getin Banku równie korzystna jest propozycja „Super Pożyczki” ING Banku Śląskiego , plasująca się na II miejscu w tym rankingu. Tutaj dłużnik zaciągając kredyt musiałby zapłacić jedynie o 11 zł większą miesięczną ratą, będącą następstwem oprocentowania nominalnego na poziomie 10%. Na podobnych warunkach kredytu skłonny jest udzielić także Meritum Bank (III miejsce). Dodatkowo oferuje swoim klientom możliwość obniżenia pewnych kosztów, jeśli dłużnik przedstawi stosowne dokumenty, poświadczające wydanie środków na dane cele.

Jak więc widać potencjalny, przyszły dłużnik ma bardzo bogatą ofertę korzystnych kredytów. Warto jednak mieć na uwadze, by najpierw przeprowadzić wnikliwą analizę, a potem dopiero podjąć decyzję – oferty kredytów napływające do nas od poszczególnych banków są bowiem bardzo zróżnicowane.

Czytaj też:

Banki – kredyt gotówkowy: