Konto oszczędnościowe w Noble Banku

Noble Bank jest jednym z liderów dynamicznie rozwijającego się sektora bankowości prywatnej w Polsce. Klienci decydujący się na nawiązanie współpracy z tą instytucją mają do wyboru wiele usług i produktów o najwyższym standardzie, w pełni dostosowanych do ich możliwości i potrzeb. Jednym z nich jest rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy dla klientów indywidualnych.

konto oszczędnościowe noble bankKonto oszczędnościowe proponowane przez Noble Bank to oferta przeznaczona dla klientów sektora Private Banking (polskie tłumaczenie tego terminu to „bankowość prywatna”), czyli osób fizycznych dysponujących aktywami finansowymi o relatywnie dużej wartości.

Korzystne oprocentowanie konta oszczędnościowego

Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w Noble Banku jest oparte o rynkowe stawki bazowe, co bezpośrednio przekłada się na gwarancję optymalnego oprocentowania zgromadzonych na nim środków. Na jakie oprocentowanie mogą liczyć kredytobiorcy decydujący się na uruchomienie rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Noble Banku? Dla konta z saldem nie przekraczającym na koniec dnia 200 000 PLN oprocentowanie wynosi 1,8 %, dla rachunków z saldem powyżej 200 000 PLN owo oprocentowanie to 2%, w przypadku salda przekraczającego 500 000 PLN stawka procentowa wynosi 2,1%, konta ze środkami przekraczającymi milion złotych są oprocentowane na 2,2%, natomiast  stawka 2,3 % dotyczy rachunków, na których saldo przekracza sumę pięciu milionów w krajowej walucie.

Inne stawki procentowe obowiązują dla rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych Noble Banku prowadzonych w walutach obcych: 0,1% dla franków szwajcarskich, 0,2% dla dolarów amerykańskich, 0,5% procent dla funtów szterlingów oraz 0,8% dla euro. Kapitalizacja odsetek zaplanowana jest na ostatni dzień miesiąca zarówno w przypadku kont waloryzowanych w złotówkach jak i kontach prowadzonych w walutach zagranicznych.

Noble Bank stawia na indywidualność

Noble Bank zrezygnował z opłat za uruchomienie oraz prowadzenie firmowanego przez siebie rachunku oszczędnościowego. Pozostałe opłaty są indywidualnie ustalane z każdym klientem z uwzględnieniem jego ogólnej sytuacji finansowej, możliwości czy też ogólnych potrzeb związanych z funkcjonowaniem konta.

Czytaj też: