Konto osobiste w Credit Agricole

W ofercie rachunków osobistych Credit Agricole każdy może znaleźć coś dla siebie. Bank oferuje 5 rodzajów kont osobistych: 1 konto, Konto PLUS, e-Konto, Konto Premium oraz Konto Klasyczne.

konto osobiste credit agricole1 konto

1 konto w Credit Agricole skierowane jest do młodych osób w wieku od 18-27 lat. Otwierając konto otrzymasz w prezencie kupony do Cinema City, a jeśli polecisz konto znajomym, można otrzymać kupony warte nawet 600zł na dowolne koncerty na  ticket.pro. Konto to jest wolne od większości opłat, dlatego idealnie nadaje się dla młodych ludzi.

Konto PLUS

Ta oferta najlepiej pasuje do osób wymagających, oczekujących kompleksowej obsługi i usług na najwyższym poziomie. To połączenie tradycyjnego rachunku z kontem internetowym. Decydując się na tego typu konto masz darmowy dostęp do bankowości elektronicznej przez Internet i telefon, możesz wykonywać darmowe przelewy internetowe, a także uzyskujesz możliwość bezpłatnego korzystania z tokena.

W jego ramach możesz uzyskać dostęp do lokat o podwyższonym oprocentowaniu czy skorzystać z Indywidualnej Linii Kredytowej z atrakcyjnym oprocentowaniem.

e-Konto

e-Konto jest przeznaczone dla osób aktywnie korzystających z dobrodziejstw Internetu. Jeśli cenisz sobie swój czas i wolisz formalności załatwiać w domu – ta opcja będzie dla ciebie idealna. e-Konto ma wiele korzyści: bezpłatny rachunek, darmowe przelewy czy bezpieczne zakupy w Internecie.

Konto Premium

To konto dla osób, które lubią efektywnie zarządzać swoimi środkami i w związku z tym oczekują specjalnych warunków prowadzenia konta. Dostęp do niego uzyskasz zarówno przez Internet, telefon lub w placówce banku, a twoje transakcje internetowe są bezpieczne dzięki bezpłatnemu tokenowi. Co więcej, decydując się na Konto Premium uzyskasz MULTIPAKIET ubezpieczeń do konta zupełnie za darmo.

Konto Klasyczne

Konto Klasyczne będzie idealne dla osób stroniących od innowacji i takich, które wolą tradycyjne rozwiązania bankowe. Jeśli wszelkie formalności wolisz załatwiać osobiście i cenisz sobie kontakt z doradcą – ta opcja będzie dla ciebie idealna.

Czytaj też: