Kredyt hipoteczny dla każdego w Getin Banku!

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakup mieszkania czy budowę własnego domu dzięki pomocy finansowej banku w formie kredytu hipotecznego. Bardzo często jednak propozycje takiego rozwiązania w bankach są ograniczone. Na tym tle prawdziwym ewenementem jest Getin Bank, który oferuje kilka rodzajów takiego kredytu na różnych warunkach.

Kredyt hipoteczny w Getin Banku

Kredyt hipoteczny z marżą 0%

Jedną z ciekawszych propozycji kredytu hipotecznego tego banku jest oferta z zerową marżą przez pierwszy rok, równie niską prowizją i bardzo długim okresem kredytowania  (nawet do 50 lat). Kwotą, jaką klient może pozyskać to do 107% wartości nieruchomości. Dodatkowo bank przewiduje różne ulgi dla klienta, jeśli wraz z takim kredytem zdecyduje się na inne produkty tego banku np. Ubezpieczenie Zdrowy Kredyt i Ubezpieczenie Nieruchomości od Pożaru i innych Zdarzeń losowych.

„Stokrotka” – kredyt hipoteczny dopasowany do Twojego dochodu i możliwości

Inną alternatywą tego Getin Banku w kwestii kredytów hipotecznych jest oferta tzw. „Stokrotka”. Daje ona możliwość uzyskania pieniędzy do 100% wartości nieruchomości na jej zakup, budowę, nadbudowę czy remont. Jako podstawa zaś ustalenia ostatecznej wysokości takiego kredytu służą dochody klienta, kwota ta jest bowiem stukrotnie większa od jego dochodów. Tak więc przykładowo potencjalny dłużnik o miesięcznych dochodzie 5000 zł otrzyma maksymalne 500 000 zł takiego kredytu. Również opłaty prowizyjne i marża są tutaj stosunkowo niskie, jednak trzeba zaznaczyć, że z tego rozwiązania mogą skorzystać osoby, których minimalny dochód to 5000 zł netto.

„Rata zero” – kredyt hipoteczny z możliwością karencji

Dla klientów, którzy dopiero oczekują na wprowadzenie się do nieruchomości Getin Bank przygotował propozycję kredytu hipotecznego „Rata zero”. Umożliwia on karencję w spłacie do momentu zamieszkania w danym obiekcie. Oferta ta jest na bardzo zbliżonych warunkach do wcześniej analizowanych kredytów. Ograniczone jest jednak grono klientów, którzy mogą z niego skorzystać. Są to wyłącznie osoby dokonujące zakupu domu lub mieszkania na rynku pierwotnym, jak i te, które są w trakcie budowy domu systemem gospodarczym lub z deweloperem.

Getin Bank dołożył wszelakich starań, aby jak najlepiej dopasować swoją ofertę kredytu hipotecznego do zróżnicowanych potrzeb, ale i finansowych możliwości swoich przyszłych klientów. Propozycje tak wielu kredytów hipotecznych są tego najlepszych przykładem.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!