Kredyt samochodowy Auto Firma w Nordea Banku!

Coraz więcej przedsiębiorców staje przed wyzwaniem zakupu samochodu dla swojej firmy. Nordea Bank z myślą o takich właśnie klientach przygotował specjalną ofertę kredytu tzw. „Auto Firma”. Mogą z niego skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą od minimum dwóch lat, chcące zakupić zarówno samochód osobowy lub dostawczy.

Kredyt samochodowy Nordea Bank

Nordea Bank udzieli środków na różne cele

Pieniądze pozyskane z kredytu samochodowego mogą być przeznaczone na szeroki zakres. Przede wszystkim możliwy jest  zakup nowego lub używanego samochodu osobowego, ciężarowego lub innego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Również mogą one być przeznaczone na refinansowanie zakupu nowego lub używanego pojazdu czy wreszcie służyć do spłaty kredytu udzielonego przez inny bank z przeznaczeniem na zakup pojazdu. Ponadto kapitał kredytu na auto można sfinansować różnego rodzaju opłaty dodatkowego, jak np. spłaca raty ubezpieczenia AC+KR/OC/NW czy kosztów związanych z zaciągnięciem samego takiego kredytu.

Korzystny czas kredytowania z możliwością karencji

Warto wreszcie zwrócić uwagę, że klienci mogą w ten sposób pozyskać nawet do 90% środków potrzebnych na zakup pojazdu. Czas spłaty pożyczki również jest elastyczny, bo dostosowywany indywidualnie do możliwości klienta – jak przekonuje Nordea Bank. Dopuszczalna jest także możliwość 3 miesięcznej karencji w spłacaniu zadłużenia.

Liczne zalety kredytu samochodowego „Auto Firma”

Oferta kredytu samochodowego Nordea Banku ma wiele zalet. Przede wszystkim udzielając środków do 100 000 zł obowiązuje tzw. uproszczona procedura sprawdzania zdolności kredytowej. Od strony organizacyjnej decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu 24 godzin bez pobierania prowizji od rozpatrzenia wniosku. Kolejnym atutem jest korzystne oprocentowanie i dopuszczalny okres karencji rat. Wreszcie Nordea Bank nie narzuca żadnych ograniczeń przy zakupie samochodu, tym samym udziela kredytu podmiotom, które decydują się nabyć auto od dealera, ale także i wtedy, kiedy kupują je z komisów czy od osób prywatnych.

Choć zakup samochodu do firmy jest jedną z poważniejszych inwestycji, gdzie trzeba dysponować nie lada kapitałem to specjalne oferty kredytów na taki zakup, mogą znacznie ułatwić sfinansowanie nabycia pojazdu. Oferta Nordea Banku „Auto Firma” jest szczególnie atrakcyjna dla przedsiębiorców, którzy zamierzają przeprowadzić taką inwestycję.

Czytaj też: