Na wakacje dzięki Credit Agricole!

Marzysz o niezapominanych wakacjach z rodziną w ciepłych krajach, a może nad naszym Bałtykiem? Wciąż masz za mało oszczędności na letnie szaleństwo? Teraz to żaden problem, wystarczy przeanalizować ofertę kredytu na wakacje w Credit Agricole.

Kredyt na urlop

 Aż do 120 000 zł na wakacje

 Oferta kredytu na wypoczynek szeroko rozumiany w Credit Agricole daje możliwość uzyskania kwoty w wysokości nawet 120 000 zł, w ten sposób, przy wydłużonym okresie kredytowania nawet do trzech lat. Co więcej podmiot ten dopuszcza bardzo szeroką elastyczność w negocjowaniu wysokości kosztów i czasu spłaty takiego zadłużenia. Wszystko „dopasowujesz do swoich potrzeb i możliwości” – jak przekonuje Bank w swojej ofercie.  Ponadto oferta ta dopuszcza także możliwość połączenia dochodów małżonków czy innych członków  rodziny jak podstawy do uzyskania zwiększonej kwoty kredytu.

Dla skrupulatnych będzie taniej

Warto wreszcie zwrócić uwagę, że Credit Agricole nie oczekuje od dłużników korzystających z tego rozwiązania wnikliwej dokumentacji wydatkowania tak uzyskanych środków. Niemniej jednak promuje takie działania. Klienci, którzy skorzystają bowiem z tego rozwiązania, a dostarczą faktury imienne, poświadczające zużycie tych środków na konkretne wydatki turystyczno – wypoczynkowe, mogą liczyć na renegocjowanie oprocentowania spłacanego zadłużenia nawet  do 2% mniej.

 Dzięki coraz bogatszej ofercie kredytów gotówkowych klienci mogą nie tylko zakupić wymarzony samochód czy zrobić prawo jazdy, ale jak pokazuje kolejna oferta Credit Agricole wyjechać na wymarzony urlop. Warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie zwłaszcza teraz  w sezonie wakacyjnym.

Czytaj też: