Pakiet Profesjonalista w BNP Paribas

Część banków oferuje osobom pracującym w wolnym zawodzie oraz prowadzącym niewielką firmę specjalistyczne pakiety. W ich skład wchodzą nowoczesne produkty i usługi bankowości wspomagające obsługę bieżącej działalności firm. Tego rodzaju pakiet dostępny jest również w BNP Paribas.

pakiet profesjonalistaCiekawi was dlaczego w ogóle banki oferują specjalne przywileje dla „profesjonalistów”, czyli osób pracujących w wolnym zawodzie? Odpowiedź wcale nie jest taka zaskakująca. Osoby te są przede wszystkim mniej narażone na utratę pracy, zazwyczaj posiadają dochody wyższe od przeciętnych oraz lepiej radzą sobie ze swoimi zobowiązaniami finansowymi. Dla banków jest to idealna okazja do pozyskania wydajnego klienta.

Pakiet Profesjonalista

BNP Paribas proponuje swoim klientom pracującym w wolnym zawodzie specjalny Pakiet Profesjonalista. Trzeba jednak zauważyć, że pakiet ten jest dostępny tylko wśród pakietów założonych przed dniem 04.01.2010r. To doskonała oferta dla osób, które preferują korzystanie z Internetu oraz telefonu, gdyż dzięki temu mogą w szybki sposób skontaktować się z bankiem.

W skład Pakietu Profesjonalista wchodzą: rachunek bieżący w PLN, system bankowości elektronicznej BiznesPl@net, usługa Centrum Telefonicznego, dopuszczalny limit debetowy oraz ubezpieczenie karty. Dzięki systemowi bankowości elektronicznej BiznesPlanet masz możliwość zarządzania finansami swojej firmy dosłownie z każdego miejsca na świecie i o każdej porze.

Korzyści Pakietu Profesjonalista

Za zestaw produktów bank pobiera opłatę w wysokości 5zł. Suma ta jest stosunkowo niska w porównaniu z niektórymi ofertami innych banków. Plusem jest również brak dodatkowych opłat za przelewy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego poprzez BiznesPlanet. Przelew krajowy kosztuje jedynie 1zł. Bank oferuje również dostęp do pełnej oferty produktów kredytowych, produktów wymiany walut, produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i usług rozliczeniowych. Wszystko po to, aby klient mógł usprawnić prowadzenie swojej działalności. Szkoda tylko, że oferta ta jest dostępna tylko dla osób, które stały się właścicielami pakietu ponad 2 lata temu.

Czytaj też:

Tags: ,