Zrób prawo jazdy z Credit Agricole

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o nadchodzących, bardziej restrykcyjnych wymogach wobec osób starających się o prawo jazdy. W świetle takich zmian coraz więcej przyszłych kierowców chce jeszcze przed „przepisową rewolucją” uzyskać uprawnienia. Nie wszystkich stać jednak na taki wydatek. Dla takich klientów szczególnie korzystna jest oferta Credit Agricole – specjalnego kredytu na prawo jazdy.

Płacisz tylko 2,80 zł dziennie

Kredyt na zrobienie prawo jazdy

Korzystając z kredytu na prawo jazdy Credit Agricole potencjalny kredytobiorca może uzyskać kwotę równą 1300 zł  (oprocentowanie stałe na poziomie 16%).  Całkowity zaś koszt takiego kredytu to 281 zł, tym samym więc dłużnik musi spłacić kwotę 1581 zł, uiszczając ją w ratach miesięcznych przez okres roku. Gdybyśmy okres kredytowania wydłużyli do 24 miesięcy, wówczas dłużnik wystarczyłoby, aby spłacał dziennie 2,80 zł. Dodatkowo bank oferuje przy tym kredycie dodatkowe zabezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, tzw. Pakiet Assistance. Wreszcie w ramach tej oferty dłużnik „jest bezpieczny” – jak reklamuje Credit Agricole, oferta ta bowiem jest sprzężona także z ubezpieczeniem na życie.

Credit Agricole nagradza, jeśli zdasz egzamin na prawo jazdy

Dodatkowo w ramach tej propozycji Credit Agricole przewidział szereg ułatwień i intratnych rozwiązań po pomyślnie zdanym egzaminie na prawo jazdy. Jeśli dłużnik doniesie kserokopię dokumentu prawa jazdy istnieje możliwość wydłużenia okresu spłaty nawet do 72 miesięcy czy renegocjacji niektórych warunków kredytów do potrzeb i możliwości klienta. Ponadto bank ten dopuszcza także możliwość podwyższenia kwoty kredytu w sytuacji, gdy np. klient przyjdzie po kredyty z członkiem rodziny o odpowiednim dochodzie.

Oferta Credit Agricole jest prawdziwym światłem w tunelu dla tych, którzy już mają dość dojeżdżania zbiorowymi środkami transportu a pragną zrobić prawo jazdy. To zaś od zawsze wymaga nakładu finansowego. Dla wszystkich więc, którym brakuje własnych środków na ten cel oferta Credit Agricole jest korzystna i warta uwagi, gwarantuje szybkie pieniądza na bardzo korzystnych warunkach i po stosunkowo niskich kosztach.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!