Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku

W końcu mamy lato, okres wakacji i urlopów. To czas, kiedy wielu z nas decyduje się na jakieś zmiany w swoim życiu. Jedni zaczynają od rzeczy mniejszych, np. zmiany nawyków żywieniowych, inny zaserwują sobie stylistyczną metamorfozę, a jeszcze inni podejmą decyzję o przeprowadzce lub zakupie nowego samochodu. Jeśli należysz do tej ostatniej grupy i planujesz stać się właścicielem nowych czterech kółek, ten artykuł jest dla ciebie idealny. Specjalnie dla ciebie prezentujemy ofertę kredytu samochodowego dostępnego w Santander Consumer Banku.

kredyt samochodowy santander consumer bankGdy pogoda obfituje w słońce, wyzwala się w nas lepszy nastrój. Stajemy się bardziej ukierunkowani na zmiany, chętniej podejmujemy się nowych wyzwań i spełniamy marzenia, z którymi wcześniej zwlekaliśmy. Dlatego też to idealny czas na zmianę starego samochodu na lepszy model lub zakupienia tego pierwszego, nowego auta.

Większości Polaków nie stać na kupno nowego samochodu od ręki. Żeby sobie na to pozwolić musimy skorzystać z usług banku i zaciągnąć kredyt samochodowy. Na rynku jest mnóstwo dostępnych ofert, aby pomóc w dokonaniu wyboru, przedstawiamy ofertę jednego z działających w Polsce banków – Santander Consumer Banku.

Kredyt samochodowy w Santanderze

Santander Consumer Bank umożliwia wzięcie kredytu samochodowego do 150 000zł. Dzięki nabytym środkom możesz sprawić sobie zarówno nowiutki samochód prosto z salonu, jak i samochód dostępny na rynku wtórnym z Polski lub zagranicy. Trzeba tutaj zwrócić uwagę na to, że samochód musi ważyć maksymalnie 6,5T i nie może mieć więcej niż 12 lat.

Jak zawsze mile widziany będzie jakikolwiek wkład własny, jednak bank tego nie wymaga. Dlatego też, jeśli nie masz żadnych funduszy, możesz bez problemu skorzystać z usług Santander Banku. Okres kredytowania jest dłuższy niż w innych bankach, gdyż raty kredytu możesz spłacać nawet 8 lat. Warunkiem jest jednak to, że samochód w dniu spłaty ostatniej raty nie może mieć więcej niż 16 lat. Oznacza to, że jeśli decydujesz się na kupno samochodu używanego i chcesz spłacać kredyt przez 8 lat, to nie możesz nabyć samochodu o dłuższym stażu użytkowania, niż 8 lat.

Czytaj też: