Oszczędzanie z Volkswagen Bankiem!

Jedną z najbezpieczniejszych form lokowania, ale i zarabiania poprzez własne oszczędności jest założenie tzw. konta oszczędnościowego. Coraz więcej banków proponuje takie rozwiązanie.  Również Bank Volkswagen przygotował ciekawą ofertę konta oszczędnościowego.

Konto oszczędnościowe Volkswagen Bank

Konto oszczędnościowe Plus Konto banku Volkswagen 

Oferta takiego konta jest skierowana tak naprawdę do każdego, kto chce zminimalizować ryzyko inwestycyjne i oczywiście zarobić. Gwarantuje ono aż 5,05% oprocentowanie od złożonych środków. Dodatkowo Volkswagen Bank ten nie pobiera żadnych opłat, prowizji z tytułu zarówno otwarcia jak i prowadzenia takiego konta. Oferta ta dopuszcza wreszcie możliwość wypłaty środków w każdym momencie i miejscu przez 24 godziny na dobę bez żadnych limitów czy innych opłat.  Z kontem oszczędnościowym klient uzyskuje także dostęp do tzw. bankowości elektronicznej tego banku, tak więc ma możliwość zupełnie darmowego realizowania różnych transakcji przez Internet.

Oferta banku Volkswagen dominuje w rankingach

Dla jeszcze lepszego zobrazowania, że powyższe warunki takiego konta są rzeczywiście korzystne warto przeanalizować ostatnie rankingi kont oszczędnościowych, jakie proponują banki. Konto oszczędnościowe Volkswagen Bank jest na 4 miejscu wśród najintratniejszych tego typu propozycji. Przegrywa jedynie z  propozycją banku BGŻ oraz Meritum, Alior Bankiem, które proponują klientom oprocentowanie około 8-10%.

Jak więc widać konto oszczędnościowe jest bardzo dobrą alternatywą dla tych, którzy lubią sprawdzone i nieryzykowne sposoby lokowania własnych oszczędności. Oferta Volkswagen Banku jest zaś w czołówce najkorzystniejszych propozycji takiego konta na tle polskiego sektora bankowego w obecnym czasie.

Czytaj też: