Warto założyć swoje pierwsze konto osobiste w Credit Agricole!

Wśród wielu banków prawdziwym ewenementem jest znaleźć taki, który opracował specjalną ofertę konta dla klienta po raz pierwszy je zakładającego. Do tych nielicznych należy między innymi Credit Agricole. To właśnie w tym banku zakładający swoje pierwsze konto mogą liczyć na liczne profity.

Pierwsze konto bankowe w Credit Agricole

Wszystko za 0 zł

Cechą charakterystyczną oferty konta osobistego w Credit Agricole jest fakt, że prawie za wszystkie usługi klient nie płaci ani złotówki. Począwszy od prowadzenia konta, dostępu do niego przez Internet, telefon i SMS po przelewy realizowane on–line. Dodatkowo darmowe jest wypłacanie gotówki z 3200 bankomatów, po uprzednim wykupieniu miesięcznego abonamentu za 5 zł. Dla użytkowników wreszcie, którzy skorzystają z karty Visa 1 Konto, robiąc zakupy na łączną kwotę co najmniej 100 zł również korzystanie z takiej karty jest nieodpłatne. Usługi doładowania telefonu komórkowego z karty czy ubezpieczenie tzw. Pomoc Techniczna także są darmowe.

„1 Konto” to szereg innych przywilejów

Warto wreszcie zwrócić uwagę, że z ofertą takiego konta, oprócz bezpłatności wielu usług, Credit Agricole zapewnia swoim klientom także inne przywileje. Jednym z nim jest usługa „Konto z zapasem”, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może skorzystać z dodatkowych pieniędzy na ramach swojego konta (limit 500 zł). Ponadto może ubiegać się o kredyty specjalne na wyjątkowych warunkach, np. kredyt na zrobienie prawo jazdy z niską prowizją i oprocentowaniem.

Credit Agricole coraz bardziej zaskakuje swoimi innowacyjnymi pomysłami i ofertami dla klientów. Stara się odpowiedzieć na absolutnie wszelakie potrzeby swoich potencjalnych klientów, stąd przygotował ofertę konta dla tych, którzy jeszcze nigdy takiego nie posiadali.

Czytaj też:

Be Sociable, Share!