R – Dealer, czyli finanse zawsze pod kontrolą!

W czasach masowej globalizacji szczególnie ważne jest rozszerzanie realizacji usług finansowych za pomocą Internetu. Przejawem takich działań jest R – Dealer – Internetowa Platforma Transakcyjna w Raiffeisen Banku. Dzięki niej klienci mają bezpośredni dostęp do rynku finansowego o każdej porze i w każdym miejscu.

R - Dealer

Wygodna i praktyczna  

Dzięki tej platformie istnieje możliwość realizacji różnego typu transakcji finansowych z dowolnego komputera na świecie, mającego łącze z Internetem.  Zawiera ona również najświeższe dane, na bieżąco aktualizowane oraz wiele opcji i narzędzi, znacznie wspomagających podmioty w podejmowaniu decyzji czy wyborów finansowych, np. zaawansowane funkcje określania trendu kursów walut.

Najpowszechniejsze funkcje R – Dealer

Choć R – Dealer jest zaawansowaną technologią to najczęściej jest wykorzystywany do zapoznawania się z koniunkturą gospodarczą, bowiem jest bogatą bazą aktualnych raportów i analiz sytuacji rynkowej jak również najnowszych informacji ze świata. Za jego pomocą można również zakładać lokaty terminowe bez zbędnych formalności. Zapewnia także bardzo łatwy dostęp do kursów wymiany waluty. Najczęściej jednak wykorzystywany jest to realizacji szeregu różnych transakcji finansowych, np. przesyłanie środków finansowanych i ich rozliczanie na zlecone rachunki firmowe.

R – Dealer jest kolejną nowością w obsłudze rynku finansowego, bardzo znaczącą, bo dzięki niej, wiele działań można zrealizować w znacznie krótszym czasie i z pominięcie wielu formalności.

Czytaj też: