Przycinanie wydatków na leasing w Raiffeisen Leasing

Masz zawartą umowę o leasing? Chciałbyś wsparcia finansowego ? A może dopłaty do spłacanej raty leasingu ? Jeśli tak, to oferta Banku Raiffeisen Leasing jest skierowana wprost do Ciebie. Jej celem jest bowiem redukowanie wydatków klientów na leasing i wsparcie ich finansowe.

Przycinanie wydatków na leasing

Kto i na jakich warunkach może skorzystać  z tego rozwiązania?

Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz mikroprzedsiębiorców z rocznym przychodem mniejszym niż 4 mln zł, jeśli mają lub nie prowadzą rachunku firmowego w Raiffeisen Banku. Ważne jednak, by te podmioty posiadały zawartą umowę leasingu, aktywną przez jeszcze co najmniej 13 miesięcy, przedmiot zaś tej umowy miał wartość nie mniejszą niż 20 000 zł, ponadto, by w danym miesiącu kalendarzowym podmiot taki wykonał co najmniej trzy transakcje na łączną kwotę nie mniejszą niż 10 000 zł, w tym transakcja spłaty zobowiązania z tytułu umowy leasingu.  Taka akcja promocyjna trwa do 31 grudnia 2012 roku, kiedy zostanie przyznane wsparcie finansowe będzie wypłacane przez 12 kolejnych miesięcy od dnia przystąpienia.

Jakie profity daje takie rozwiązanie?

Leasing w Raiffeisen to przede wszystkim dopłata do raty leasingowej w wysokości 150 zł, dostęp do Złotego Rachunku bieżącego w Raiffeisen Bank Polska S.A. Ponadto klienci, korzystający z takiego rozwiązania, mają także możliwość bezpłatnego dostępu do elektronicznych kanałów dostępu, np. Systemu Bankowości Internetowej.

W czasach, kiedy leasing staje się coraz powszechniejszym rozwiązaniem dla wielu firm, warto zwrócić uwagę na możliwości redukowania obciążeń z tym związanych. W takim świetle oferta Raiffeisen Banku,  „tnącego wydatki na leasing”, jest szczególnie wartym uwagi rozwiązaniem.

Czytaj też: