Kredyt Refinansowy Bank BPH S.A.

Dzięki kredytowi refinansowemu w Banku BPH możesz spłacać kredyt hipoteczny w innym banku na korzystnych warunkach – uzyskasz dodatkowe środki i zapłacisz niższe raty.kredyt refinansowy

Jeśli zdecydujesz się na Wygodne Refinansowanie w Banku BPH,  nie będziesz musiał płacić prowizji z tytułu udzielenia kredytu, co więcej – bank skredytuje opłatę za wcześniejszą spłatę, pobieraną przez poprzedni bank. Dzięki kredytowi refinansowemu możesz uzyskać dodatkowe środki w cenie kredytu mieszkaniowego. Bank kredytuje także opłatę  sądową za wpis hipoteki do Księgi Wieczystej.

Korzyści kredytu refinansowego

Program Wygodne Finansowanie umożliwia spłacanie kredytu nawet 40 lat od momentu jego udzielenia. Do uruchomienia kredytu potrzebne są dokumenty potwierdzające źródło dochodu – niezależnie od tego, jakie jest twoje źródło dochodu, bank akceptuje różne opcje. Jeśli zdecydujesz się na podwyższenie wysokości kredytu, nie będziesz musiał płacić z tego tytułu żadnej prowizji.

W ramach Wygodnego Finansowania udostępniony jest Program Ochrony Ubezpieczeń. Korzystając z rocznego ubezpieczenia od ryzyka utraty stałego źródła dochodu – oprocentowanie kredytu w programie Wygodne Finansowanie może być jeszcze niższe.  

Istnieje także możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Możliwa jest 3-miesięczna przerwa w spłacie kredytu, z której możesz skorzystać w razie nieprzewidzianych sytuacji życiowych. Trzeba tutaj jednak zwrócić uwagę na niewielki haczyk. Bank na swojej stronie internetowej pisze, że standardowo można skorzystać z 1-miesięcznej przerwy w spłacie kredytu raz do roku. Z 3-miesięcznej przerwy w spłacie rat można skorzystać jedynie w przypadku narodzin lub adopcji dziecka przez Kredytobiorców.

6 kroków do kredytu refinansowego

Aby zaciągnąć kredyt refinansowy w Banku BPH najpierw zapoznaj się dokładnie z ofertą. Bank pomoże ci wybrać najlepszą opcję kredytu dostosowaną do twojej indywidualnej sytuacji. Następnie zgłoś zainteresowanie kredytem poprzez zgłoszenie internetowe lub udaj się bezpośrednio do placówki banku. Doradca umówi się z tobą na spotkanie w banku lub w innym wybranym przez ciebie miejscu. Otrzymasz od niego wykaz dokumentów, które musisz skompletować, aby została uruchomiona procedura kredytowa. Następnym krokiem jest złożenie wniosku o kredyt oraz podpisanie umowy kredytowej. Wypłata kredytu nastąpi po złożeniu wniosku o wypłatę oraz spełnieniu warunków określonych w umowie kredytowej.

Czytaj też: